Bayramda sevdiklerine alacağın hediyelere karar verdin mi?

Favoriye Ekle
Bayramda sevdiklerine alacağın hediyelere karar verdin mi?

Uzun zamandır beklediğimiz bayram geldi. Ailenle, arkadaşlarınla ve sevdiklerinle geçireceğin bu özel zamanları daha eğlenceli kılmaya ne dersin? Bayramda sevdiklerine hediye alarak onları daha da mutlu edebilirsin! Peki, ne alacağına karar verdin mi? Cevabın hayırsa doğru yerdesin!

Annene:

Anneler genellikle kızlarının makyaj çantasından yardım alırlar. Fakat ten renginiz farklıysa fondöteni paylaşmak sizin için zor olabilir. Bu nedenle annenin ten rengine ve ihtiyacına uygun bir fondöten hediye ederek onu kusursuz ten görünümü ile kavuşturabilirsin. Annenin cilt yapısına göre ıslak veya mat bitişli fondötenlerden birini seçebilirsin.

Babana:


Kim demiş babalar cilt bakım ürünü kullanmaz diye? Eminiz babana doğru ürünü satın aldığında baban çok sevinecektir. Gece serumu sayesinde babanın cildi olduğundan daha aydınlık ve canlı görünecektir. Bu sayede kendini daha genç hissedecek olan babanın, bu ürün bittiğinde yenisini alacağına eminiz.

En yakın arkadaşın:


Senin iyi günde kötü günde kahrını çeken en yakın arkadaşını bayramda es geçmemelisin. Yeni makyaj trendlerini yakından takip eden arkadaşına, en yeni eyeliner'ı hediye edebilirsin. Oynar başlığı sayesinde farklı eyeliner stillerini bile kolaylıkla yapmayı sağlayan bu eyelinerı sen de arkadaşından ödünç alıp denemelisin.


Abla/kardeş:


Zaman zaman kavga etsek de kardeşlerimiz bizim bir tanemizdir. Bayramda onlara renkli ve şık bir far paleti hediye ederek mutlu edebiliriz. Özellikle yaz mevsiminin renklerini yansıtan far paletine kimse hayır diyemez!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön