loader

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi

Favoriye Ekle

Cildimizi güzelleştiren ve renk eşitliği sağlayan BB krem, bizim kısa sürede favorilerimiz arasına girdi! Çantamızdan çıkaramadığımız BB krem sayesinde artık daha taze ve canlı görünebiliyoruz. BB krem önerileri denilince bizim için akan sular duruyor. Peki, sen BB kremi hangi makyaj stili ile kombinliyorsun? Biz favorilerimizi belirledik. Sen de bu görünümlerden ilham almak istiyorsan okumaya devam et.

Canlı görünüm

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi_1

Isınan havalarla birlikte daha canlı ve enerjik görünmek istiyorsan BB kremden yardım alabilirsin. Seni anında taze gösterecek olan bu makyaj malzemesi gününü kurtaracaktır. Bu görünümü tek kat maskara ve açık pembe tonlarındaki allığın ile tamamlayabilirsin.

Editörün önerisi: BB kremi cildine ister makyaj fırçası, ister makyaj süngeri, istersen de ellerinle uygulayabilirsin.

Aydınlık ten makyajı

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi_2

Son yıllarda popüler olan aydınlık ten makyajı görünümünü BB krem ile elde edebilirsin. Islak makyaj süngeriyle elde edebileceğin bu makyaj sayesinde bütün gözler senin üzerinde olacaktır. BB kremini uyguladıktan sonra elmacık kemiklerine highlighter sürerek aydınlık görünümünü destekleyebilirsin. 

Renkli makyaj trendi

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi_3

2017 yılında popüler olan renkli makyaj trendi, en çok doğal ten görünümüyle yakışıyor. Canlı bir ten makyajı ve renkli gözlerin uyumuna biz bayıldık! Sen de ısınan havalarla birlikte farklı makyaj trendleri denemek istiyorsan bu stile göz atabilirsin. BB kremini uyguladıktan sonra gözlerine renkli kalem sür ve hazırsın! Bu baharın en renkli kızı sen olabilirsin.

Kusursuz ten görünümü

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi_4

En son makyaj trendlerinde kusursuz ciltleri çok sık görüyoruz. Sen de bu ten görünümlerini BB krem ile elde edebilirsin. Renk eşitleme özelliği sayesinde yüzündeki farklı renk tonlarını gizleyen BB krem, tek bir dokunuşta kusursuz bir cilt sunuyor. Ayrıca içeriğindeki güneş koruma özelliği sayesinde ısınan havalarda cildini koruyor. Daha ne olsun?

Bronz makyaj

BB kremleri kullanabileceğin 5 makyaj önerisi_5


Bronz makyaj yapmak için illa ki yaz aylarını beklemene gerek yok. BB kremini sürdükten sonra bronzerını elmacık kemiklerine, alnına ve çenene uygulayarak bronz görünebilirsin. Yaz ayları gelmeden hem kendini hem de cildini sıcak günlere hazırlamak istiyorsan bu makyaj tam sana göre!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön