loader

Belirgin bakışlar: Siyah göz kalemi geri döndü!

Favoriye Ekle
Belirgin bakışlar: Siyah göz kalemi geri döndü!

Göz kalemleri yeniden revaçta! Oysa bu siyah küçük güzellik ürünlerinden hiç vazgeçmemiştik. Sonbaharda trendlere uyup sen de siyah göz kaleminle bakışlarını vurgulayacaksan, rehberimizden yardım alabilirsin.

İhtiyaç listesi

Siyah yumuşak uçlu bir göz kalemi

Uzunluk verici maskara

Sıra sende

Birinci adım

Hafif kapatıcılık sağlayan bir fondötenle cilt tonunu dengele. Ürünü nokta halinde yanaklarına, çenene alnına ve burnuna uygula ardından düz bir makyaj fırçası ile dağıt. Pembe tonlarında allığını elmacık kemiklerinin üzerine sür. Ten makyajın hazır.

İkinci adım

Göz kapaklarını doğal bırak ya da şampanya tonlarında ışıltılı bir göz farı ile bakışlarına ışık kat.

Üçüncü adım

Siyah göz kaleminle gözlerini çerçevele. Bu uygulama için, göz kalemini tek bir seferde çekmek yerine küçük küçük vuruşlar yapmalısın. Hafif buğulu bir etki yaratmak için küçük açılı bir fırça ile göz kalemini dağıtmayı unutma.

Dördüncü adım

İki kat siyah maskara ile gözlerini olduğundan daha büyük göster. Maskaranı ileri geri salınımlarla uygulayarak kirpiklerine ekstra hacim kazandır.

Beşinci adım:

İlgiyi gözlerine çekmek için göz altlarından, burun kemiğine kadar aydınlatıcı uygula. Kremsi nude bir lip gloss ile makyajını tamamla.

İpucu: Daha dolgun görünen dudaklar için, lip glossunu uygulamadan önce nude bir dudak kalemi ile üst dudak çizgini çerçevele.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön