loader

Belirgin kaşlara ulaşmanın en doğal yolu

Favoriye Ekle
Belirgin kaşlara ulaşmanın en doğal yolu

Doğal, belirgin kaşlar 2017 trendlerinin en göze çarpanlarından. Ancak yalnızca bu sene değil; belirgin kaş görünümleri uzun zamandır radarımızdaydı. Sen de bize katılacaksın: Vurgulu kaşlar, bakışları ifade etmenin en iyi yolu. Bu nedenle birçoğumuzun kaşlarına belirginlik katması için kendi metotları var. Son dönemlerde ön plana çıkan kaş kontürü, kaş boyama teknikleri bunlardan bir kaçı. Kaş pomadları, kaş kalemleri, kaş farları, kaş jelleri veya kaş maskaraları da bizim belirgin kaşlara giden yolda en güçlü silahlarımız! 

Benim en sevdiğim yöntem ise kaş kalemi kullanımı. Kaş kalemini günlük olarak kullandığım için etkili ve pratik olması benim için çok önemli. L’Oréal Paris Brow Artist Xpert Kaş Kalemini dener denemez yaşadığım heyecan da tam da bu yüzden!

Neden sevdim?

L'Oréal Paris Brow Artist Xpert Kaş Kalemi, kaşa en uygun rengi bulmanı ve kaşlarını kolayca belirginleştirmeyi sağlıyor. Kaş şekline uygun üçgen ucuyla kolay bir uygulama deneyimi sağlıyor.

Arka tarafında bulunan fırça kısmı ise ürünü kolayca dağıtmana ve kaşlarını en doğal şekilde belirginleştirmene yardımcı oluyor.

L'Oréal Paris Brow Artist Xpert Kaş Kalemi'nin renkleri

Kaş kalemi kullanırken dikkat edilmesi gereken en ama en önemli husus, kaş renginin kaş kalemi ile uyum içinde olması. L’Oréal Paris Brow Artist Xpert Kaş Kalemi ise beş doğal ton ile kaşlarına kusursuz doğallık imkanı tanıyor. Kaş kaleminin tonları ise şu şekilde:

102 COOL BLOND

106 GREY BRUNE

107 COOL BRUNE

108 WARM BRUNE

109 EBONY

Makyaj çantamın yeni olmazsa olmazını buldum! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön