loader

Berlin Moda Haftası, Natasha Poly'nin duru güzelliği ile sallandı!

Favoriye Ekle
Berlin Moda Haftası, Natasha Poly'nin duru güzelliği ile sallandı!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Berlin Moda Haftası'na kelimenin tam anlamıyla Natasha Poly damgasını vurdu. Her yıl, senenin en dikkat çeken isimlerini ağırlayan bu organizasyon, 2016 yılı için tercihini Natasha Poly'den yana kullandı. L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Natasha Poly'nin nude ve minimal tonlardaki makyajını denemek için aşağıdaki adımları takip etmelisin.

Aydınlık cilt makyajı

Natasha Poly'nin güzelliği, aydınlık ve parlak ciltten geliyor. Sen de bu görünüm için, mutlaka makyaj bazı kullanmalısın. Makyaj bazını uyguladıktan sonra birkaç emilmesini beklemelisin. Daha sonra, cilt tonuna uygun fondötenini cildinin ortasından kenarlarına doğru iyice yay.

Editörün önerisi:

Aydınlık cilt görünümü için fondötenini ıslak sünger ile yaymalısın.

Ürün önerisi:

L'Oréal Paris Makyaj Bazı Studio Secrets

L'Oréal Paris True Match

Yanaklarını renklendir

Cilt makyajında sadeliği tercih eden Natasha Poly, yanaklarına hafif allık uyguladı. Gül kurusu rengindeki allığı ile oldukça sağlıklı ve canlı bir görünüm elde eden ünlü model, yüz hatlarını allığı ile vurguladı. Sen de fondötenini uyguladıktan sonra, elmacık kemiklerinin üzerine açık tonlardaki allığını uygulamalısın.

Ürün önerisi:

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Nude gözler

Natasha Poly'nin gözlerinde hafif ve gizli bir makyaj görülüyor. Nude dudak makyajından sonra, gözlerde de popülerleşen 'nude' akımını sen de denemelisin. Kirpik diplerine, kesik uçlu eyeliner fırçası ile eyelinerını sür. Eyelinerının ucuna hafif bir kuyruk görünümü vererek, gözlerine derinlik katabilirsin. Göz makyajını iki kat maskara ile tamamla. İşte bu kadar!

Ürün önerisi:

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön