loader

Berlin Moda Haftası özel: Çarpıcı güzellik

Favoriye Ekle

Fashion Week Almanya'nın başkenti Berlin'den geçerken, bize de yeni trendleri yakından takip edip, önceden makyaj masamıza taşımak için fırsat sundu! Favorimiz mi? 60'lardan ilham alan bu çarpıcı ve çekici makyaj!

Kedi gözü makyajı ve renkli farlar 2015'in en havalı trendleri arasında, ve bu ikisi bir araya gelince, retro ve modern harika bir kontrast yaratıyor. Dahası, bu makyajın iri dalgalı saçlarla harika duracağına eminiz!

Peki bu çarpıcı makyajı denemek ister misin? İşte rehberimiz!

Ten makyajı

Kusursuz bir ten görünümü elde etmek için makyajına, cildine BB krem uygulayarak başla. Kapatıcını cilt kusurların üzerine noktalar halinde uygula ve ardından transparan pudra ile ten makyajını sabitle. Şeftali tonlarında bir allıkla ten makyajına sıcaklık kazandır. Dudak balmını da uygulayarak sahneyi göz makyajına bırak!

İddialı bakışlar

Şimdi biraz gösteriş zamanı! Göz makyajının uzun süre kalıcı olması için göz kapaklarına primer uygula. Ardından far fırçanla renkli farını (mor tercihimiz) göz kapaklarının katlanma noktasına kadar uygula. Kusursuz görünüm için, aynı fırça ile farını biraz daha dağıt ve hafif ve dramatik bir kuyruk yarat.

Likit eyelinerınla kalın ve kedi gözü stili eyelinerını çek. Ardından siyah göz kaleminle göz altlarını belirginleştir.

Podyumdan makyaj masana adapte ettiğin makyajının tadını çıkarmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön