loader

Beş dakikada hazırlanmanın yolları

Favoriye Ekle

Az önce çok uzun zamandır görüşemediğim bir arkadaşım aradı ve buralarda olduğunu söyledi. Hızlıca hazırlanıp evden çıkmam gerek. Beş dakikada nasıl hazırlandığımı merak ediyor musun?

İpucu: Son zamanlarda koşuşturma halindeyim ve kafamı dışarı çıkaracak vaktim olmadığı zamanlarda tüm makyaj ve cilt bakım ürünlerimi arkadaşlarımın da önerilerine göre Cosmetica.com’dan sipariş ediyorum. Böylece dışarı dahi çıkmadan güzellik evime geliyor. 

Beş dakikada hazırlanmanın yolları _1

Cildimdeki pürüzleri kapatmak ve cildimi nemlendirmek için Garnier BB Krem kullanıyorum. Böyle zamanlar için Garnier BB Kremimi çantamdan ayırmıyorum. Çok az miktarda ürün kullanarak anında pürüzsüz ve nemli cilt görünümü elde ediyorum. Garnier BB Krem cildin tüm ihtiyaçlarını tek adımda karşılayarak hayatımı kolaylaştırıyor.

Sıra dudaklarımda! Dudaklarımın da nemli ve biraz daha canlı görünmesi için Maybelline New York’un Baby Lips rujunu kullanıyorum. Tahmin edersin ki, makyajımın nasıl göründüğü kadar dudaklarımın da nasıl göründüğü önemli. 

Beş dakikada hazırlanmanın yolları _2

Kısa zamanım kalmışken, beni yarı yolda bırakmayacak bir maskara kullanıyorum. Uzun ve tek tek ayrılmış kirpikler için Maybelline New York Push Up Angels Maskarayı kullanacağım.

Ve işte hazırım! Kullandığım ürünler sayesinde arkadaşıma da söylediğim gibi tam beş dakikada hazırlandım! Çok kısa sürede etkili bir makyaj yaptım. Umarım bu makyaj senin de koşuşturmalı günlerinde ve acele zamanlarında işine yarar. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön