0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Beyaz oje trendi hakkında bilmen gereken her şey!

Favoriye Ekle

Çılgın nail art stilleri, neon renklerden sonra beyaz klasik oje tekrar moda oldu! Sen de beyaz, sade oje trendini özlediysen derin bir oh çekebilirsin. Beyaz tırnaklarınla bu kış hem çok şık hem de çok havalı görüneceksin. Peki, beyaz ojeyi nasıl uygulamalı, ne zaman tercih etmeli? Cevapları keşfetmek için okumaya devam et! En güzel kış oje renkleri arasında yer alan beyazı kaçırmamanı öneriyoruz.

Ojesizgezmeyenlerkulubu (@ojesizgezmeyenlerkulubu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (14 Ara 2016, 04:26 PST)

Kış aylarında renkli oje sürmeye pek elimiz gitmiyor. Genellikle siyah, bordo, kırmızı gibi klasik ve koyu renkleri tercih ediyoruz. Eğer sen de serin günlerde sade renkleri seviyorsan, ama elin koyu tonlara gitmiyorsa beyaz oje trendi tam sana göre. Beyaz oje sürmek dikkat ve özen isteyen bir işlemdir. Fırça izi olmadan, kusursuz bir beyaz oje uygulaması için aşağıdaki adımları takip etmelisin. 

1. Adım: Tırnaklarını törpüle

Beyaz oje bütün gözleri tırnaklarında toplayacaktır. Açık bir tenk olduğu için tırnağındaki hatalar çok kolay görünebilir. Bu nedenle ojeni sürmeden önce mutlaka tırnaklarını törpülemelisin. Bu renk oje genellikle küt törpülenmiş tırnaklarda mükemmel görünüyor, bizden söylemesi.

2. Adım: Ojeni dikkatli sür

Beyaz oje hatayı göstermeye çok müsaittir. Bu nedenle ojeni dikkatli sürmelisin. Eğer oje sürmek konusunda kendine çok güvenmiyorsan tırnağının çevresine bant yapıştırabilirsin. 

Ojeni sürmeye tırnağının ortasından başla, daha sonra kenarlarına sür. Ojeni sürerken hızlı ve dikkatli olmalısın. Ojen kurumaya başladığında sürmeye devam edersen fırça izi kötü bir görünüm verebilir.

3. Adım: Sabitle

Ojeni sürdükten sonra daha kalıcı ve parlak görünmesini istiyorsan üzerine bir kat parlatıcı uygulamanı tavsiye ediyoruz. Şimdi beyaz ojeyle soğuk kış gününe hazırsın!

Beyaz manikürü nasıl kombinlemelisin?

Beyaz oje trendi hakkında bilmen gereken her şey! _1

Beyaz ojeler, gümüş rengi aksesuarlarla çok yakışıyor. Sen de farklı farklı yüzüklerini takarak çok trendy görünebilirsin. Soğuk kış günlerinde beyaz beren ve mavi kazağınla da beyaz ojelerin çok yakışacaktır. Şimdi sıra sende!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler