loader

Beyazın cazibesi: Twiggy karizması geri döndü

Favoriye Ekle

Bu bahar minimalist, fresh ve retro görünümlü beyaz makyajını denemeye ne dersin? Zor gibi görünebilir ancak biz yanındayız. 2014'te muhteşem dönüşünü yapan retro akımı dahilinde beyaz kalem ile harika görünmek istiyorsan aşağıya bir bakmanı tavsiye ederiz.

Sıra sende

Birinci adım

Bu bahar kimsenin denemediğini denemek için kolları sıva ve yüzüne aydınlatıcı uygulamakla başla. Ardından transparan pudra ile kalıcılığı arttır. L'Oréal ParisTouche Magique aydınlatıcının açık tonu bu stil için ideal.

İkinci adım

Beyaz Göz kalemini uygulamadan hemen önce göz kapaklarına beyaz bir far uygula. Kalemi üst kirpik diplerine eyeliner uygular gibi çek ve fırçayla dağıt. Gözlerinin iç kısımlarını da sakın atlama.

Editörün önerisi: Eğer istersen, beyaz far yerine pop renklerde bir far ile çok değişik bir makyaj stili deneyebilirsin.

Üçüncü adım

Siyah bir kalemi de alt kirpik diplerine uygulayıp siyah maskara sürersen grafik bir görüntü elde edebilirsin.

Dördüncü adım

Dudaklarda da şeffaf bir parlatıcı veya nude renkte bir ruj tercih et. Renksiz dudak nemlendiricilerini bile deneyebilirsin.

Bu minimalist makyajı taşımak için biraz cesaret gerektiği doğru olsa da, bunu kıyafetlerinle dengelemek elinde. XXL kirpikler ile beyaz aviator gözlükler çok yakışacak. Siyah veya beyaz futuristik tasarımlı bir mini elbise ile renkli portföy çantayı bütünleyebilir, tarzınla çok dikkat çekebilirsin. Saçlarda da cesaret isteyen bir model olan kısa asimetrik kesim ve altın görünümlü geometrik küpeler ile en havalı sensin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön