loader

Bianca Balti'den esinlendik: Grafik göz makyajı

Favoriye Ekle
Bianca Balti'den esinlendik: Grafik göz makyajı

Uzun kuyrukla çekilen eyeliner çizgileri, şu sıralar oldukça popüler, Bianca Balti de makyaj stiliyle bizi doğruluyor! Kırmızı halıdan, podyumlara ve hatta sokaklara kadar her yerde bu stil ile karşılaşmaya başladık. L'Oréal Paris güzellik elçisinin grafik göz makyajıyla ön plana çıkardığı makyaj stili, denemek için oldukça ilgi çekici, ne dersin?

HAVALI BAKIŞLAR

Bianca'nın makyaj stili, günlük güzelliğimizi dönüştürmek için harika bir alternatif. Gözlerinin yarısında, eyeliner çizgisinin kalınlığının iki katına çıkması, bakışlarının çok da çaba harcamadan havalı görünmesi için yeterli. Bu göz makyajını, doğal bir makyajla tamamlamak harika sonuçlar almana yardımcı olacak.

SIRA SENDE

İster inan ister inanma, bu stili elde etmesi aslında son derece kolay. Denemeye hazır mısın?

Birinci adım

Öncelikle kusursuz bir cilt elde etmelisin, kızarıklıkları kapamak için bir kapatıcı ile başla. Bir BB Krem yardımıyla renk farklılıklarının önüne geç ve ince bir kat fondöten uygula. Natürel bir sonuç için bir sünger veya fırça yardımıyla fondöteni dağıt.

İkinci adım

Cildine doğal bir ışıltı eklemek için açık pembe tonlarında bir allıktan yardım al ve ten makyajın hazır.

Üçüncü adım

Bir kaş kalemi yardımıyla kaşlarının arasını doldur ve doğallık için fırça ile dağıt.

Dördüncü adım

Kalıcılık için göz kapaklarına primer uygulayarak başla. İnce uçlu bir eyelinerı, gözlerinin iç köşelerinden başlayarak dışa doğru çek, daha sonra kaş kemiğine doğru genişleyen bir çizgi daha çek. İki çizgiyi birbirine bağlamak için 2 mm genişliğinde dikey bir çizgi kullan. Boş kalan alanı eyelinerınla doldur.

Beşinci adım

'Nude' tonlarda bir rujla makyajını tamamla ve hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön