Bianca Balti: Renkli dudakları sade dudaklarına karşı

Bianca Balti: Renkli dudakları sade dudaklarına karşı Bianca Balti: Renkli dudakları sade dudaklarına karşı

L'Oréal Paris güzellik elçisi Bianca Balti , güzelliğiyle Avrupa'yı büyüledi! Venedik Film Festivali için Venedik'e gelen model, kırmızı dudakları ve Dolce & Gabbana imzalı elbisesiyle ilham kaynağımız oldu. Kırmızı ruj sürse de abartsız bir görünüme sahip olan Balti'nin güzel görünmek için acaba gerçekten kırmızı ruja ihtiyacı var mı?

Jüri sensin

Bianca sence doğal görünümüyle mi, ateşli makyajıyla mı daha güzel? Kararını bildirmek için sen de oyunu kullan!

İkonik kırmızı

Venedik Film Festivali'nin açılış törenine katılan Bianca, hiçbir zaman modası geçmeyecek ve her zaman güzelliği garanti edecek bir seçim yapmış: Kırmızı dudaklar. Hali hazırda dolgun ve mükemmel bir dudak şekline sahip olan model, makyajının geri kalan kısmını sade tutmayı yeğlemiş. Kırmızı dudaklar için doğru seçim. Şık tepeden topuzu, dudaklarına kontrast renkteki elbisesi ve mat rujuyla zevkli seçimlerini sergiliyor. Bu romantik ve feminen görünümünü çok beğendik.

Alımlı nude

L'Oréal Paris elçisi Bianca, 67. Cannes Film Festivali'nde dozunda makyajı ve prenses elbisesiyle kalbimizi fethetmişti. Mavi elbisesi, nude ruju ve sade göz makyajıyla doğal güzelliğini vurgulamayı seçmiş. Biz de bu seçimini sonuna kadar destekliyoruz çünkü çok güzel görünüyor!

Nude veya kırmızı, renk farketmeksizin Bianca Balti bizi büyülüyor! Sen ne düşünüyorsun?


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red