loader

Bikini özel: 4 adımda her renk ile uyacak bikini manikürü

Favoriye Ekle

Bayram geldi de geçiyor! Tatile gidecekleri de bir heyecan sardı. Renkli bikinilerin tümüyle uyacak çekici ve farklı bir manikürün olsun ister misin?

Sıra sende

Minimal ve sade bu manikürü uygulamak sandığından daha kolay!

Adım 1:

Ellerinin ve tırnaklarının bakımlı görünmesi için, ellerini sıcak ve bebe yağı eklenmiş suda 2-3 dakika beklet. Daha sonra törpüyle tırnak etlerini geriye it ve tatilde rahat etmek için tırnaklarını kare şeklinde törpüle.

Adım 2:

Tırnaklarını ojenin istenmeyen etkilerinden korumak ve oje artıklarının oluşumunu engellemek için şeffaf ojeyi ilk kat olarak uygula.

Adım 3:

Kırık beyaz-bej tonlarında bir ojenin ilk katını uygula. İyice kuruduğundan emin olduktan sonra ikinci katını uygula ve kurumasını bekle.

İpucu:

Ojeyi sürdükten sonra soğuk su altında bekletirsen çok daha çabuk kuruduğunu göreceksin.

Adım 4:

Kırık beyaz ojenin kuruduğundan iyice emin olduktan sonra, bir törpü veya ahşap manikür çubuğundan yardım alarak siyah ojeyle işaret ve yüzük parmağına ince ve yatay bir şerit, orta parmağına ise dikey bir şerit çiz.

İpucu:

Şeritleri çizerken törpü veya manikür çubuğu kullanmaktan çekiniyorsan, eski bir likit eyeliner fırçasından yararlanabilirsin. Kurtarıcı manikürün hazır!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön