loader

"Bir Tane Olsun, Tam Olsun" Dedirten En İyi 5 Fondöten

Favoriye Ekle

Bir kere denedikten sonra bayılacağın, “Keşke daha önce deneseydim” diyeceğin, alışveriş listene ekleyip, aldığında çok mutlu olacağın, en iyi 5 fondöteni listeledik!

Ten makyajında kusursuz bir bitiş elde etmek için pek çok makyaj tüyosu biliyoruz. Fakat bazı fondötenler var ki, tek adımda cilde ipek gibi bir his veriyorlar. “Bir gün mutlaka alacağım.” deyip alışveriş listemize eklediğimiz, alıp denediğimizde de ayaklarımızı yerden kesen en iyi fondötenleri bir araya getirdik. Bu yazıyı okuduktan sonra seni heyecanlandıran o en iyi fondöteni bulacağına eminiz!

İpeksi ışıltı veren fondöten

İpeksi ışıltı veren fondöten

Doğal, cildin içten gelen ışıltısını vurgulayan ten makyajları favorimiz. Eğer sen de parlak ve aydınlık bitişli bir fondöten arayışındaysan, bir tane ama seni kesinlikle memnun edecek bir öneri istersen, Armani Beauty’nin Luminous Silk fondötenini denemelisin.

Luminous Silk fondöten, nemli ve aydınlık bir bitişe sahip. İlk uygulamada verdiği orta kapatıcılık, üst üste uygulanabilir formülü sayesinde artırılabiliyor. Gün boyu rahat bir kullanım sağlıyor. Eğer aynaya her bakışında “Cildim ne kadar sağlıklı görünüyor.” demek istersen, bu fondöteni mutlaka denemelisin.

Hafif ve doğal-mat bitişli fondöten

Hafif ve doğal-mat bitişli fondöten

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Cildinde asla ağırlık yaratmayacak kadar hafif, hatta varlığını bile unutturacak bir fondöten arıyorsan, sana önerimiz Armani Beauty Maestro fondöten. Damlalıklı aplikatörü ile uygulanan ve likit bir formüle sahip bu fondöten, ciltte o kadar kolay dağılıyor ki, saniyeler içerisinde cilt kusursuz görünüyor.

Fusion teknolojosi ile geliştirilen formülü, hafif yapısına rağmen cildi çok doğal bir şekilde kusursuzlaştırıyor. Doğal-mat bitişi ile cildin kadife gibi yumuşacık olmasını sağlıyor. Eğer cildini taze gösteren bir fondöten arıyorsan Armani Maestro fondöten senin için biçilmiş kaftan.

Yüksek kapatıcı fondöten

Yüksek kapatıcı fondöten

Fondötende tam kapatıcılık demek bazen yüzde ağırlık hissi ile aynı anlama geliyor olabilir. Ama şimdi sana önereceğimiz fondöten hem yüksek kapatıcılık verirken aynı zamanda 2. Bir ten hissi yaratıyor. Söz konusu fondöten Armani Beauty’nin Power Fabric fondöteni. Ciltteki tüm kusurları inanılmaz bir şekilde gizlerken, hafif yapısı sayesinde ciltte yok gibi bir his yaratıyor.

Mat bitişli ve gün boyu kalıcı Armani Power Fabric fondöten, hem yüksek kapatıcılık arayan hem de doğal bir bitiş isteyenlerin bayılacağı bir fondöten. Bir kere denedikten sonra bu fondötene resmen bağımlı olacaksın.

Çantaya at-çık pratik fondöten

Çantaya at-çık pratik fondöten

Gün içinde ten makyajını tazeleme ihtiyacı duyuyorsan, çantana atıp çıkabileceğin ve pratik bir şekilde uygulayabileceğin bir cushion fondötene ihtiyacın var demektir. Şöyle iyi bir cushion fondöten arayışındaysan senin için harika bir önerimiz var: Armani Beauty To Go Cushion fondöten hem cilde ipeksi bir ışıltı veriyor hem de saniyeler içinde kusursuz görünmesini sağlıyor.

Armani To Go fondötenin diğer bir harika özelliği ise cilde bakım yapıyor olması. Günden güne cilt kalitesini artıran bu fondöten, likit fondötenlerin verdiği tüm etkiyi cushion formatında çantanda taşımanı sağlıyor.

Cilt kusurlarını gizleyen köpük fondöten

Cilt kusurlarını gizleyen köpük fondöten

Eğer cildinde yağlanmadan, kızarıklıklardan, gözenek görünümünden ve ton eşitsizliklerinden şikayetçiysen, cildinin çok daha kaliteli ve sağlıklı görünmesini sağlayacak iyi bir fondötene ihtiyacın var demektir. İşte sana harika bir fondöten önerimiz var: Armani Beauty Face Fabric fondöteni, likit-kremsi özel formülü sayesinde cildinin doğa ve sağlıklı görünmesini sağlayacak. Üstelik bunu yaparken de 2. bir ten hissi yaratacak.

Armani Face Fabric, ciltteki kızarıklıkları, gözenek görünümünü ve eşitsizlikleri tek katta gizliyor. Artırılabilir bir kapatıcılığa sahip olduğu için gereken yerlerde ikinci bir katı uygulayabilir, yine de kendi cildin gibi hissedebilirsin. Cildin nefes almasını sağlayan, konforlu kullanımını çok seveceğine eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/