Bizlere 19 yaşımızı hatırlatan çift: Brooklyn Beckham & Chloe Grace Moretz

Bizlere 19 yaşımızı hatırlatan çift: Brooklyn Beckham & Chloe Grace Moretz

İlk aşkını hatırlamayan yoktur herhalde? 18-19 yaşlarımızda yaşadığımız en masum ve en sempatik ilişkilerimiz bizim için çok önemliydi. Belli ki Brooklyn Beckham ve Chloe Moretz hayatlarının ilk aşkını oldukça mutlu yaşıyorlar. Sokaklarda el ele gezen, davetlere birlikte katılan bu çift bizlere ilk aşkımızı anımsattı. Şimdi gelin hep beraber genç çiftin hayatlarına yakından bakalım, belki sen de kendine ait detaylar bulabilirsin.

Brooklyn Beckham ve Chloe Moretz

 

17 yaşındaki Brooklyn gönlünü 19 yaşındaki Chloe'ye kaptırdı! Birbirlerini her fırsatta gören, keyifli zaman geçiren sempatik çift, gözlerini bir dakika birbirinden ayırmıyorlar. Birilikte yürüyüşe giden, arkadaşları ile buluşan genç çift yaz mevsiminin tadını çıkarıyorlar.

İtiraf edelim bunu hepimiz yaptık! Erkek arkadaşımızla aynı t-shirt, ayakkabı veya bileklikler kullanarak aynı görünmeye çalışmak o yıllardaki en keyifli şeylerden biriydi. Brooklyn ve Chloe çifti de aynı ayakkabıyı giyerek bu fotoğrafı Instagram hesaplarından paylaştılar.

7 yaşından beri oyucnluk yapan Chloe Grace Moretz ve Beckham ailesinin göz bebeği Brooklyn Beckham birlikte olduklarında ünlü olduklarını unutup sadece keyif aldıkları şeyleri yapıyorlar. Kaykay yapmak ikisinin de en büyük tutkusu! Boş zamanlarında güzel havaların tadını çıkaran ikili oldukça mutlu görünüyorlar.

Uzun zamandır bu kadar sempatik bir çift görmemiştik! Bu ilişkiye Victoria Beckham'ın nasıl baktığını merak etmeyen yoktur heralde. Eminiz, bu sorunun cevabını da yakın zamanda öğreneceğiz. Şimdiden bu tatlı genç çifte mutluluklar diliyoruz!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.