Blake Lively'den esinlendik: Koyu makyaj rehberi

Blake Lively'den esinlendik: Koyu makyaj rehberi

Blake Lively, Met Gala'ya katıldığında bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı ve üzerinden daha birkaç gün geçmeden Hollywood yıldızı katıldığı bir başka etkinlikte yine göz kamaştırıyordu.

KOYU GÜZELLİK

Bir hayır kurumu yararına katıldığı davette Blake, çok daha gündelik bir stil tercih etse de, en az Met Gala'daki kadar etkileyiciydi.


Yıldız, mavi trençkotunu, romantik bir balıksırtı örgü ile kombinlemiş ve saçlarını modaya uygun bir şekilde yan tarafta bırakmıştı. Bize kalırsa, bu saç modeli yüzünü harika bir şekilde vurgulayarak dikkati koyu eyelinerı ve uzun kirpiklerine çekiyor. Blake, makyajının geri kalanında doğal tonlara odaklanarak doğal ışıltısını öne çıkarmış.


Yandan ayrılmış saçlar bu ara oldukça popüler, özellikle kırmızı halıda. Dalgalı saçları en az eforla vurgulamak için de ideal. Blake'in saç modelini başka güne sakladık ama haydi makyajını kopyalayalım! Eğer sende Blake'in makyajından esinlenmek istiyorsan (neden istemeyesin ki!) tek yapman gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

 


1

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

Göz kapağının üzerine bronz bir far uygula. Farı hafifçe dağıtarak doğallığını garanti altına al.

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ  Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches
HEMEN AL

2

Volume million lashes-black

Etkileyici kirpikler elde etmek içinse iki kat maskara sür.

Volume million lashes-black
HEMEN AL

3

L'Oréal Paris - Superliner Göz Kalemi Intense Black

Siyah göz kalemi ile gözlerini çerçevele bir far fırçası ile dağıt. Koyu bir makyajın en önemli adımı göz makyajı olduğu için eyeliner uygularken çekingen davranma.

L'Oréal Paris - Superliner Göz Kalemi Intense Black
HEMEN AL