loader

Blake Lively güzellik sırlarını Glamour dergisine açıkladı

Favoriye Ekle
Blake Lively güzellik sırlarını Glamour dergisine açıkladı

Fransız Glamour dergisinin Ağustos 2014 sayısı için, L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Blake Lively yaz güzellik sırlarını paylaştı. Aynı röportajda güzel yıldız, moda ve yemekten, makyaj ve saça, her konuya değinmekten geri kalmadı! Diğer detaylar bir yana, Blake'in Maldivlere gitmeyi sevdiğini ve orayı cennet olarak gördüğünü (sana katılıyoruz, Blake!) ve konu müziğe geldiğinde Beyoncé'nin büyük bir fanı olduğunu öğrendik. Daha fazlasını öğrenmek istersen, okumaya devam et.

Güneş, makyaj ve geri kalanlar

Blake güneşe adeta tapıyor ama D Vitamininin de dozunu kaçırmıyor! Güneşe çıkmadan önce ise güneş koruması sürmeyi asla unutmuyor. Konu makyaja geldiğinde, asla fondöten kullanmıyor. Pop renklerle dudaklarını vurgulamayı seviyor – genelde fuşya ve mercan renklerine yöneliyor ve bir kat maskara uygulamak makyajı için yeterli oluyor. Bazense, yalnızca dudak parlatıcılarını tercih ediyor ve gözlerini turkuaz veya altın rengi ile vurguluyor.

Makyaj sırlarından birini duymaya hazır mısın? Blake genelde kırmızı ruju yanak ve göz kapaklarına uygulayarak pembe bir parıltı elde ediyor. Harika!

Havalı sarı saçları

Saçları için, Blake'in favori stillerinden biri, yüksek örgüler. Islak saç modasının da yakın takipçisi. Bu modaya uyum sağlamak için saç bakım yağlarından yardım alıyor. Blake saçlarını, 'ne kadar sarı ve ne kadar dalgalı, o kadar güzel' diyerek tanımlıyor.

Nasıl formda kaldığı sorulduğunda ise, yıldızın bilinçli beslenmeyi sıkı diyetlere tercih ettiğini öğrendik. "Genelde %80 ne istiyorsam ve %20 sağlıklı yiyorum. Sağlıklı beslenmek için: daha fazla balık, ızgara sebze tercih ediyor, ekmek ve gazlı içecek alımını azaltıyorum."

Moda üzerine

Blake'in gardırobundaki yaz parçalarına gelince... Kısa elbiseleri çok seviyor ama uzun eteklerin konforunu tercih ediyor. Yüksek topuklardan vazgeçemese de düz sandalları her zaman daha pratik buluyor.

Blake Lively'den esinlenmek için nelere ihtiyacımız olduğunu artık biliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön