loader

Blake Lively: Hamile stiline uygun makyajı sence nasıl?

Favoriye Ekle
Blake Lively: Hamile stiline uygun makyajı sence nasıl?

Şu sıralarda eşiyle birlikte 3 kişilik bir aile olmaya hazırlanan güzel yıldız Blake Lively, her haliyle bizi kendine hayran bırakıyor. Sarışın aktris, ışıltılı elbisesini ve doğal bıraktığı saçlarını, çekici bir göz makyajıyla tamamlamış. Güzel anne adayının parlak ve buğulu bakışlarını sen de elde etmek ister miydin?

Sıra sende

Hamileyken bile süperstar görünümünü koruyan Blake'in çekici bakışlarına ve sade ten makyajına biz bayıldık! Sen ne diyorsun? Bu makyajı kendine uygular mıydın?

Birinci adım:

Blake'in kusursuz teni için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla eşit şekilde dağıt. Yuvarlak hareketler yapmak, eşit dağılımın temel şartı. Yüzüne Blake gibi altın rengi bir ton vermek için, yanaklarını şeftali rengi bir allıkla renklendir.

İkinci adım:

Blake Lively'nin ışıltılı ve buğulu bakışlarına sahip olmanın ilk adımı olarak, göz kapaklarına primer uygula. Kahve tonları içeren ışıltılı bir far paleti seçerek orta tonu göz kapaklarına sür. Aynı farı, alt kirpik diplerinin dış kısımlarına da eğik açılı fırça yardımıyla sür. En açık tonu ise göz pınarlarının çevresine sürerek, dumanlı bakışlarına aydınlık kat. Üst kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah göz kalemi çek. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına açık pembe bir parlatıcı uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Parlak ve buğulu bakışlarınla dikkatleri üzerine toplamaya artık hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön