loader

Blake Lively ve yıldız ışıltısı: Yaz günlerini makyajına taşı

Favoriye Ekle
Blake Lively ve yıldız ışıltısı: Yaz günlerini makyajına taşı

Yaz güneşi altında Blake Lively gibi ışıldamak için tek ihtiyacın olan birkaç makyaj tüyosunu güzellik rutinine adapte etmek.

Hafif yanık bir ten, güneşten açılmış saçlar, plaj dalgaları... Yaz en doğal halimizi, en güzel biçimde vurgulamak için harika bir zaman dilimi. Bunun tadını sonuna kadar çıkarmalıyız. Tam bir California kızı olan Blake bize bu konu da yardımcı olacağa benziyor.

YAZ GÜZELLİĞİ

Yazın tüm güzelliklerini bedenimize taşımak için sabırsızlanıyoruz. Biraz kum, biraz güneş, bolca tatil mutluluğu! Başlayalım mı?

Güzelliğimde güneş ışıltısı

Birkaç aydınlatıcı dokunuşuyla, bakışlarını ve yüzündeki altın noktaları aydınlatarak, Blake Lively gibi parıldamak, pek tabii mümkün. L'Oréal Paris Lumi Magique Aydınlatıcı, bu altın dokunuşlar için ideal.

Tenimde altın rengi kumlar

Kumların altın ışıltılarını tenimize yansıtmak için bronzerdan yardım almak yeterli olacak. L'Oréal Glam Bronze serisi bu iş için birebir. Birkaç bronzer dokunuşuyla, kumsalda geçen uzun saatleri cildine taşıyacaksın. Yaz ışıltısını taşımak işte bu kadar basit. Doğru bronzer uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen, buraya tıkla.

Dudaklarımda toz pembe günler

Şeker pembesini dudaklarımıza taşıyıp, toz pembe geçen yaz günlerini güzelliğimize yansıtmak, kulağa nasıl geliyor? İşte pembenin en sevdiğimiz yanı, masumiyeti ve tüm pozitif duyguları içinde aynı anda barındırıyor! Maybelline Baby Lips Pink Punch Rengi, hem güneşin altında kuruyan dudaklarına uzun süreli bir nemlendirme sağlayacak, hem de tam olarak istediğimiz rengi elde etmene yardımcı olacak.

Saçlarımda okyanus dalgaları

Yazın tüm güzelliklerini makyajına taşıdıktan sonra geriye, saçların kalıyor. Yaz için en ideali, sörf yapmaya ideal California kıyılarının dalgalı okyanusundan ilham almak olacak. Güneşten hafif açılmış, doğal dalgalı ve volümlü bir saçla, mükemmeliyet bir adım uzağımızda.

Güneş kadar parlak, deniz kadar berrak güzellik stilimiz hazır; teşekkürler Blake!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön