loader

Blogger itsmeduygu'yla 5 adımda ofis makyajı

Favoriye Ekle
Blogger itsmeduygu'yla 5 adımda ofis makyajı

Şehir hayatı, iş dünyası ve günlük koşturmacalar; hızlı hazırlanmayı ve işlevsel renklerle makyaj yapmayı gerektiriyor. Elbette, makyajımız bir yandan da kalıcı ve belirgin olmalı. Bunları bildiğimiz için, sana bir iyilik yapmak istedik ve bundan sonra birlikte makyaj videoları hazırlayacağımız ünlü blogger itsmeduygu'yla, bir ofis makyajı videosu çektik. Keyifli seyirler!

Sıra sende

Kahve tonlarındaki bu hafif ve çekici makyaj için adımlarımızı izlemen yeterli!

Birinci adım:

Cildindeki renk eşitsizliklerini gidermek ve tenini aydınlatmak için, hafif yapıda bir BB krem kullan. Duygunun seçimi Maybelline Dream Fresh BB krem. Kremi, fondöten fırçasına sıkarak fırçadaki ürünü nazikçe cildine yedir. Yuvarlak hareketler yaparak eşit dağılımı sağlayabilirsin. Hızlı olmak adına kapatıcıyı atlayan Duygu gibi, sen de kapatıcı yerine BB kremi göz kapaklarına ve göz altlarına sürebilirsin.

İkinci adım:

Yüzüne daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmak için; bronz allığı elmacık kemiklerine, şakaklarına, çene altına ve burnuna büyükçe bir fırçayla sür. Duygu, L'Oréal Paris Glam Bronze'un 4 numarasını tercih ediyor.

Üçüncü adım:

Kahve tonları içerenn Maybelline Coffee Drama far paletinden ışıltılı kahverengini, bir karıştırma fırçasıyla tüm göz kapaklarına uygula.

İpucu: Fırçayı göz kapaklarına paralel tutarak uygulama yapmak, rengin pürüzsüz görünmesini sağlar.

Temiz bir karıştırma fırçasıyla, kenarlardaki farı dağıtarak yumuşak bir görünüm elde et. Daha sonra, aynı farı alt kirpik diplerine de uygula. Aynı far paletinde yer alan ışıltılı krem rengi farı, parmağınla göz pınarlarına sürerek yay.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini maskara yardımıyla belirginleştir. Lancôme'un yeni maskarası Grandiôse, Duygu'nun seçimi.

Beşinci adım:

Dudaklarında sade ofis şıklığına uygun olarak nude tonlarda şeftaliye dönük bir renk seçen Duygu, L'Oréal Paris'in Collection Privé'sinden "Eva's Nude" rujunu uyguluyor.

Sade, çekici ve kullanışlı makyajınla ofiste gözleri üzerinde hissetmeye hazır mısın? Bizce evet!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön