loader

Bloggerlar Deniyor: Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli

Favoriye Ekle

Makyajını kısa bir sürede, kusursuz bir şekilde çıkarmak istiyorsan, seni bu yazımızda Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli ile tanıştıracağız! #üşenmeçıkar

Makyaj ile az çok alakalı olan herkes, şimdi bahsedeceğimiz konu hakkında eminiz ki bizimle aynı fikirdedir: Bazen makyaj çıkarmaya çok üşeniyoruz! Bu bir gerçek, bundan kaçmak yerine her zaman iyi bir çözüm bulmanın peşindeyiz.

Uzun geçen günler sonunda, tam yatağa girmenin hayalini kurarken bir anda akla gelen “Eyvah, makyajımı çıkarmadım!” düşüncesi hepimizin gözünde büyüdükçe büyüyor zaman zaman. Şimdi eğer hazırsan sana güzel bir haberimiz var: Makyaj temizlemenin kolay ve kusursuz bir yolunu bulduk!

Makyaj.com editörleri olarak bir süredir denediğimiz bir ürünü bu sefer severek takip ettiğimiz bloggerlara da denettik ve onlar da bizim kadar sonuçtan memnun kaldılar! Makyaj çıkarma çilesini, saniyeler süren kısa bir işleme dönüştüren ve artık üşenme diye bir olayı ortadan kaldıran Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli ile seni tanıştırmak istiyoruz!

Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli

Hepimizin makyajımızı temizlemek için türlü yöntemlerimiz ve tercih ettiğimiz ürünlerimiz var. Fakat her zaman uzun vakitler ayıramadığımız için genellikle hepimiz en kısa süren ve en iyi sonucu arıyoruz. İşte bu noktada da Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli devreye giriyor.

Bu temizleme jeli ile elde ettiğimiz sonuç o kadar iyi ki, ilk başta makyajımızın bu kadar kolay çıkmasına inanamadık. Günlük makyajımızı hızlı ve kusursuz bir şekilde temizliyor ve sonrasında lekesiz beyaz havluya baktığımızda resmen yüzümüz gülüyor!

Nasıl Kullanılır?

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (22 Tem 2017, 07:32 PDT)

İster eyelinerlı bir göz makyajı yapmış ol, istersen kalıcı bir likit mat ruj sürmüş ol, tek ihtiyacın olan Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli ve su! Yüzünü bu jel ile yıkadıktan sonra makyajının saniyeler içinde tamamen çıktığını göreceksin. Evet maskaran bile!

Her cilt tipine uygun olan Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli'ni hassas ciltler bile gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. İçeriğindeki üzüm özü, ciltteki makyaja ve kire bir mıknatıs gibi yapışıyor ve geriye yüzünü kuruladıktan sonra tertemiz bir havlu kalıyor. Gerçekten heyecan verici!

Sonrasında ciltteki arınmış ve tertemiz his bizi son derece mutlu ediyor. Merve Demirel (

@kiloaldimgelemem

), Deniz Özübek (

@emeyzingblog

) ve Öykü Helvacı (@allaboutcare) da aynı keyifle makyajlarını Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli kullanarak temizlediler ve onlar da sonuçtan bizim kadar memnun!

Yorgun olduğun veya acelenin olduğu anlarda seni kusursuz ve hızlı temizliği ile şaşırtacak ve üşenme derdini tamamen rafa kaldıracak Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli’ni denemeni şiddetle öneriyoruz!

Bonus: Ayrıca Makyaj.com editörlerinin seçtiği en iyi yüz temizleyiciler yazımıza da buraya tıklayarak göz atmak isteyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/