0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bloggerların Makyaj Öncesi ve Sonrası Görüntüleri Şaşırtıyor!

Favoriye Ekle

Blogger Nikkie paylaştığı makyaj videosunun bu kadar ses getireceğini tahmin etmiyordu. 18 milyon izlemeden sonra, Internet kullanıcıları #ThePowerofMakeup etiketi altında sosyal ağlarda makyajın gücünü ve makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflarını göstermeye başladılar.

Youtube'da 1 milyondan fazla abonesi olan Amerikalı blogger Nikkie geçtiğimiz ay tüm dünyada yankılanan bir video paylaştı. 18 milyon kere izlenen video makyajın gücünü, çok makyaj yapanların eleştirildiği (ve Sofia Vergera'nın makyajsız selfiesinin çok beğenildiği) bir dönemde göstermeyi amaçladı. Bu amaç doğrultusunda yüzünün yalnızca bir kısmına makyaj uygulayan Nikkie'nin elde ettiği makyaj öncesi sonrası sonuçlarsa hayrete düşürücü!

"Son zamanlarda,kızların makyaj yapmayı sevdiklerini söylemeye utandıklarını farkediyorum. Bugün, eğer makyaj yapmayı sevdiğinizi söylerseniz, bunu erkekler için veya kendinizi hiç beğenmediğiniz için yaptığınızı düşünürüz... Makyajı sevdiğini söylemek neredeyse suç(...) Bütün bunlar bana makyajın gücünü göstermek için ilham oldu" diye anlatıyor paylaştığı videoda Nikkie.

Bu videonun ardından birçok kullanıcı yüzünün yalnızca bir kısmına uyguladıkları makyajı "the power of make up" etiketi ile paylaştı. Her biri bloggerın sözlerini destekledi.

Makyaj aşkına!

Porselen Makyajı Öncesi Sonrası
 

Porselen Makyajı Öncesi Sonrası

Porselen ten makyajı davet makyajlarında en çok tercih edilen makyaj tekniklerinden biridir. Eğer cildindeki kusurları gizlemek ve davetlerde daha kusursuz görünmek istiyorsan porselen ten makyajını tercih edebilirsin. Tabii bu cildini kapatmalısın, kusurlarını mutlaka gizlemelisin anlamına gelmesin. Davetlerde ve özel günlerde kendini daha rahat ve güvende hissetmek için porselen makyaj sadece bir seçenek.

Editörün önerisi

Editörün önerisi

Porselen ten makyajı için makyaj sıralamasını iyi öğrenmelisin. Porselen ten makyajı için önce matlaştırıcı bir makyaj bazı kullanmanı öneriyoruz. Lancôme’un yeni Prep & Matte Matlaştırıcı makyaj bazı bugüne kadar kullandığımız en etkili makyaj bazlarından biri! Hem makyajı uzun süre cildimizde tutuyor hem de parlamamasını sağlıyor. Makyaj bazını parmaklarınla cildine yay.

Özel günlerde kapatıcılığına güvendiğin bir fondöteni tercih etmelisin. L'Oréal Paris'in True Match Fondöteni bizim her daim favorilerimizden! Fondöteni makyaj süngeriyle cildine iyice yay. Porselen ten makyajı için mutlaka pudra ile makyajını desteklemelisin. L’Oréal Paris’in yeni True Match Prestige pudrası cildine tam istediğin porselen görüntüsünü verecektir. Pudranı içinden çıkan makyaj süngeri ile yüzünün tamamına özellikle T bölgene daha yoğun olacak şekilde dağıt.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

​Kontür Makyajı Öncesi Sonrası
 

​Kontür Makyajı Öncesi Sonrası

Kontür makyajı yüz hatlarının ön plana çıkmasını sağlar, yüzünü daha çekici gösterir. Kontür makyajı son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği makyaj trenlerinin başında geliyor. Kontür makyajı öncesi ve sonrası fotoğraflarına baktığımızda gerçekten bloggerları tanımakta güçlük çekiyoruz. Sen de yüz hatlarını ortaya çıkarmak ve yeni makyaj trendlerini denemek istiyorsan kontür makyajının nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

Editörün önerisi

Editörün önerisi

Kontür makyajı için öncelikle en iyi kontür paletini bulmalısın. Eğer profesyonellere yakışacak bir şekilde kontür makyajı yapmak istiyorsan sana harika bir önerimiz olacak. Nyx Professional Makeup Highlight Contour Palette bugüne kadar kullandığımız en başarılı kontür paletlerinden biri! Instagram makyajı için de bu paleti kullanabilirsin.

Yumuşack yapısı, kolay dağılabilen pigmentasyonu ve ciltte uzun süre kalabilen renkleri sayesinde bu paleti çok sevdik. Kontür makyajı için elmacık kemiklerinin altına, çene kemiğinin tam üzerine ve şakaklarına koyu renkli kontür ürününü sür ve makyaj süngeriyle tampon hareketlerle dağıt.

Makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler