0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?

Favoriye Ekle

Bordo ruj trendi aldı başını gidiyor. Güzelliğinden kendimizi sorumlu hisseden Makyaj.com editörleri olarak bordo rujunu en kusursuz şekilde ön plana çıkarman için şahane bir stil rehberi hazırladık! Keyifli okumalar! 

Günlük kullanım

Günlük kullanımda bordo rujdan kaçıyorsan, kulübe hoş geldin! Pinterest'te birazcık gezindim ve bordo rujunu kombinlemene yardımcı olacak en tarz görünümleri buldum. Bu stillerin seni cesaretlendireceğine eminim.

Soft kış renkleri

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_1

Stilinde soft renkler tercih etmek, bordo rujunla kontrast yaratacak. İddialı ve softun birleşimi ise tüm görünümünde harika bir denge yakalayacak. Ne dersin? 

Siyah kürk aksesuarlar + deri

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_2

İddianı yalnızca dudaklarına yansıtmak istemiyorsan, deri kombinler ve siyah kürk detaylarla sınırları zorlayabilirsin. 

Gece kullanımı

Konu özel davetlere geldiğinde, makyajın, saçın ve kıyafetin ayrı bir özen istiyor. Eğer O özel gece de bordo rujunu sürmeye kararlıysan, stil önerilerimizi gururla sunuyoruz!

Tamamen siyah

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_3

Bu stille gecenin en "vamp" kızı sen olacaksın!

Ya da tamamen beyaz

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_4

Bordo rujun beyaz renkte daha da patlayacak! Dudaklarının ben buradayım demesini istiyorsan, beyazlara bürünüp bordo rujunla stilini vurgulayabilirsin!

Ofiste

Uf! Ofiste bordo ruj sürmek kulağa çok riskli gelmiyor mu? Sorunu çözüyoruz. Son derece resmi bir kombinle bordo rujun kusursuz duracak!

Kalem etekler

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_5

Kalem etek, ipek beyaz bir gömlek, stilettoler ve bir de bordo ruj! Bu dördü bir araya geldiğine göre girdiğin her toplantıyı fethedeceğine eminiz! 

Pantalon + ceket takımlar

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?_6

Kim demiş takımlar yalnızca erkekler içindir diye! Tutkulu bordo rengi, maskülen bir takımla kombinlenince ortaya çok güzel bir kontrast çıkmış. Ba-yıl-dık!

Uygulama önerisi: Bordo rujunu sürmeden önce dudaklarına peeling yap ve nemlendir. Böylece pürüzsüz bir baz oluşturacaksın. Eğer kalıcılık istiyorsan dudak primerını sürmeyi unutma. Bordo dudak kalemin yardımıyla dudaklarını çerçevele ve çerçevenin içini doldur. Böylece bordo rujun çok daha kalıcı olacak ve dağılmayacak. Şimdi bordo rujunu sürebilirsin. Ruj fırçası rujunu daha kolay uygulamana yardımcı olacak! 

Artık bordo rujunu makyaj rafında saklamak için bahanen kalmadı! E, haydi uygulamaya! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler