loader

Bronz kraliçe: Jennifer Lopez

Favoriye Ekle
Bronz kraliçe: Jennifer Lopez

Jennifer Lopez denilince akla aydınlık ve bronz teni geliyor. Muhtemelen senin arkadaşların da senin makyajını bu kelimelerle de tanımlardı.

Bronz görünümü çok seviyorsun, e ne de olsa yaz kızısın. Yaz aylarında bronz görünmek kolay, esas mesele Jennifer Lopez gibi sonbahar ve kış mevsiminde bronz görünmek. Sen de makyaj.com editörlerinden öğrendiğin ufak makyaj taktikleriyle kış mevsiminde bile sıcacık bronz makyaj yapabilirsin.

Cildini aydınlat

Bronz makyajın porselen gibi pürüzsüz ve aydınlık görünmesi için mutlaka makyaj bazı uygulamalısın. L'Oréal Paris Lumi Magique makyaj bazı sayesinde hem makyajının daha aydınlık görünmesini sağlayabilir, hem de fondötenin bozulmadan uzun süre cildinde kalmasına yardımcı olabilirsin. Işıltılı baz sayesinde sonbahar mevsiminde bile yazın enerjisini hissedebilirsin.

Bronzer uygulaması

Yaz kış demeksizin bronz ten makyajlarını seviyorsun. Bronzer kullanarak yüz hatlarını ön plana çıkarabileceğini biliyor muydun?

Yoğun kontür uygulaması yerine bronzer kullanarak yüzünü şekillendirebilirsin. Bronzerını elmacık kemiklerinin üzerine, alın çizgine, çene ucuna ve burun kemiğine uygulayarak hafif bir kontür tekniği yapabilirsin. Kış aylarınca sıcacık görünmene yardımcı olacak bu ten makyajını yaptıkça bize teşekkür edeceğine eminiz.

Allıksız asla

Allık senin için en önemli makyaj malzemelerinden biri! Eminiz makyaj çantanda her zaman birden fazla allık taşıyorsundur. Senin gibi güzellik tutkunlarının ne zaman hangi renk allığı süreceği belli olmaz.

2017 makyaj trendlerinde pembe, kırmızı alt tonlu renkler ve fuşya tonlarındaki allıklar ön plana çıkıyor. Sen de bronzerının üzerine, yanaklarının tam ortasından başlayarak saç dibine doğru favori allığını sürerek Jennifer Lopez'in canlı ten görünümünü elde edebilirsin.

Hangi nude rengini seçmeli?

Jennifer Lopez çoğunlukla nude ruj sürüyor, yabancı gelmedi değil mi? Sen de her daim nude ruj sevenlerdensin. Hem günlük, hem de gece makyajında nude rujlardan uzaklaşmadığını tahmin edebiliriz. Buğday ve esmer tenler için, sıcak tonlu, içinde hafif pembelik olan nude rujları seçmeni öneriyoruz.

L'Oréal Paris  Infallible Nudist Matte Lip Paint No 209 Nude On Fleek rengiyle cilt tonuna uygun nude ruj arayışının sona ereceğini söyleyebiliriz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön