loader

Bronz tanrıça: Güneşsiz bronz görünümün 4 sırrı!

Favoriye Ekle
Bronz tanrıça: Güneşsiz bronz görünümün 4 sırrı!_1

Sıcaklar kendini göstermeye başladı. Sıcak havalar, güneşli günler, uçuşan elbiselerin yanında bahar ve yaz mevsimleri ile ilgili en sevdiğimiz şey ise bronzlaşmaya başlayan cildimiz. 2016 ilkbahar-yaz defilelerinde de gördüğümüz kadarıyla ciltlerimiz bu sezon bronz olacak! Ancak kış mevsiminin etkilerinden yeni yeni kurtulmaya başlayan tenimiz hala soluk görünüyor. Neyse ki bronz bir tanrıça gibi görünmemizi sağlayacak birçok makyaj ürünü ve tekniği var!

Kim parıldayan, güneş öpücüğü değmiş bir ten görünümü istemez mi? İşte bu görünümün 4 sırrı!

1.Güneşsiz bronzluk

Güneş olmadan bronz görünmek denince akla ilk gelen şey güneşsiz bronzluk! Oto bronzların genelde pek hoş görünmeyen turuncu görünüm oluşturduğu bilinse de doğru şekilde kullanıldığında mucizeler yaratabilirler. Güneşsiz bronzlaştırıcıyı kullanırken, cilt tipine ve rengine uygun bir formül seçtiğinden emin olmalısın. Kremi uygulamadan önce cildini ölü derilerden arındırmak için peeling yapabilirsin.

2.Altın strobing

Strobing makyaj tekniği, son dönemde güzellik dünyasını kasıp kavuruyor! Temelinde aydınlık bir görünüm vermek olan bu teknik, cilde ıslak, pırıltılı ve taze bir görünüm katıyor. Strobing tekniğinin biraz bronz bir alternatifi için, her zaman kullandığın aydınlatıcını, altın ışıltıları olan bir aydınlatıcı ile değiştirebilirsin.

3.Kontur tekniği

Klasik kontur tekniği, doğal bronz bir görünüm oluşturmak için ideal! Bronzlaştırıcı pudrayı elmacık kemiklerine, alnının tepe noktalarına, burnunun kenarlarına ve çenene uygulayarak bronz bir etki oluşturabilirsin.

4.Saçlarda altın ışıltılar

Son olarak, tüm görünümünü canlandırmak için saç renginin açılmasını sağlayabilirsin. Saç rengini açan jel kremlerden veya spreylerden yararlanarak, cildine olduğu gibi saçlarına da güneş öpücüğü sağlayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler