0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bronzer fırça teknikleri

Favoriye Ekle

Yazın gelmesiyle bronzlaşan makyajımızla beraber aklımıza takılan en önemli sorulardan biri "Hangi fırça ile bronzer uygulanmalı?" bu yazımızda cevap buluyor.

Makyaj artistleri, bronzerı en çok makyaj fırçasıyla uygulamayı öneriyorlar. Eğer hazırsan, bronzer fırçası ve teknikleri hakkında bilmen gereken her şeyi anlatıyoruz.

Bronzer fırçası seçimi

 

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (3 Tem 2017, 16:57 PDT)

Bronzer uygulamak için yumuşak ve geniş bir makyaj fırçası kullanmalısın. Yumuşak uçlu bronzer fırçası sayesinde cildini tahriş etmeden istediğin kadar bronzer sürebilirsin. 

Bronzerı kontür yapmak için kullanacaksan küçük ve açılı makyaj fırçaları kullanmanı öneriyoruz. Böylece elmacık kemiğinin altına fırçanı yerleştirerek yüz hatlarını ortaya çıkarabilirsin. Yaz aylarında daha doğal bir görünüm yakalamak için kontürünü bronzerla yapmanı öneriyoruz.

Bronzer nasıl sürülür?

 

Bronzer fırça teknikleri_1

Bronzerı fırçana aldıktan sonra alın çizgine, göz altı kemiklerinin üzerine, burun kemiğine ve çenene uygulamalısın. Eğer dekolte bölgesi açık bir üst giyiyorsan mutlaka bronzerını boynuna ve dekoltene de sürmelisin. Aynaya baktığında kulakların çok beyaz görünüyorsa, kulaklarının üzerine de bronzer sürebilirsin.

Eğer pudra bronzer yerine likit bronzer kullanıyorsan parmaklarınla veya makyaj süngeriyle aynı bölgelere uygulayabilirsin. Makyajının ıslak görünmesini istiyorsan makyaj süngerini ıslak kullanmanı öneririz.

Bronz makyajı nasıl tamamlarım?

 

Maybelline New York (@maybelline)`in paylaştığı bir gönderi (14 Haz 2017, 01:32 PDT)

Bronz ten makyajı yaz akşamlarının en havalı görünümlerinden biri! Bu makyajı biraz daha renklendirmek için renkli eyeliner kullanmaya ne dersin? Yazın trendlerinden olan mavi, yeşil veya pembe eyelinerını sür ve hafifçe dağıt. Ortaya çıkan bu renkli buğulu makyajı çok seveceğine eminiz. 

Dudak makyajında ise yaza uygun tonları denemelisin. Nar çiçeği, turuncu ve her mevsimin kraliçesi kırmızı, bronz makyaja en çok yakışan renklerdendir.

Yazın en sevdiğimiz bu görünümü için bronzer önerisi istersen, seçtiğimiz en partik ve iyi bronzerları aşağıda senin için bir araya getirdik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler