loader

Bronzer rehberi: Daha ışıltılı bir tene kavuş

Favoriye Ekle
Bronzer rehberi: Daha ışıltılı bir tene kavuş

Yaz çoktan geldi ve hepimiz güneşin etkisini bronzlaşan tenimizde ve açılan saçlarımızda görmek için sabırsızlanıyoruz! Tabii ki SPF uygulamasının öneminden bahsetmiyoruz bile, çünkü erken yaşlanmanın önüne geçmek için SPF kullanmanın ve güneşin zararlı ışınlardan kaçınmanın gerekli olduğunu zaten biliyorsundur. Bronz ten görüntüsü için can atarken güneşin zararlı etkilerini de göz önünde bulundurunca imdadımıza bronzerlar yetişiyor!

Doğru bronzerı nasıl seçmeli?

- İdeal bronzer yalnızca ten renginden bir iki ton koyu olmalı. Daha koyu bir seçim doğallıktan uzaklaşmana neden olacak.

- Bronzerın tonu da bir o kadar önemli, altın tonları tüm cilt tiplerinde harika duracak ama açık renk tenliler, şeftali ve pembe yansımalı bronzerlarla görünümlerine sıcaklık da katabilirler.

- Fondötenle bir araya geldiğinde, doğru formülü seçmek cilt tipine kalmış. Kuru ciltlerle jel ve krem formüller uygulaman gerekirken, yağlı ciltlerde ise pudra formüllere yönelmelisin.
Nasıl uygulamalı?

- Doğru fırçayı kullan. Büyük, yuvarlak fırça başları ürünü doğal bir şekilde dağıtmana yardımcı olacak.
- Yüz şeklini vurgulamak için, ürünü güneşin yüzünde doğal olarak ilk vurduğu noktalara uygula. Alın kenarlarından başla, şakaklarına ve elmacık kemiklerine doğru sür ve çene kemiğine doğru devam et. Az bir miktar da burnunun üzerine ve çenene uygula.

- Aşırıya kaçmamak için uygulamayı doğal ışık altında yap.

Doğru bronzer uygulaması hakkında bilmen gereken her şeyi öğrendiğine göre ışıldamaya hazırlan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön