0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bronzerı harika kullanan 5 ünlü

Favoriye Ekle
Bronzerı harika kullanan 5 ünlü

Artık yaz geldiğine göre bronz ten makyajımızla göz kamaştırmaya başlayabiliriz! Peki, güneşin altında saatlerce kalıp cildimize zarar vermeyeceğimize göre bu bronz görünümü nasıl sağlayabiliriz? İşte bu konuda bize bronzerlar yardımcı oluyor. Ünlü yıldızlar da güneş öpücüğü değmiş gibi görünen bronz görünümlerini bronzerlara borçlu. Bakalım onlar bronzerı nasıl uyguluyorlarmış?

Barbara Palvin

Güzel model Barbara Palvin'in bu harika makyajından gözlerimizi alamıyoruz! Işıl ışıl parlayan bronz makyajı gerçekten de kusursuz görünüyor. Sen de Barbara'nın makyajından ilham almak istersen öncelikle teninin canlı ve aydınlık görünmesi için L'Oréal Paris Nude Magique Liquid Cushion Fondöten'in ten rengine uygun tonunu yüzüne uyguladıktan sonra L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder'ın bronzer kısmını yanak oyuklarına, şakaklarına ve çene çizgine uygulayabilirsin. 

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes bir moda çekiminde bronz tanrıça gibi görünüyor! Onun bu makyajı için yapman gereken, L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder'ı burun kenarlarına, yanaklarına, çenene ve şakaklarına uygulamak. Cildine anında ışıltılı bir bronzluk katacak bu bronzer ile eminiz ki harika görüneceksin!

Karlie Kloss

Karlie Kloss'un bu görünümü bronzer ve aydınlatıcıyı yüzümüzün hangi noktalarına uygulamamız gerektiğini bize kanıtlıyor. Karlie bu makyajında bronzerı elmacık kemiklerinin altına, alnının tepe noktalarına, çene altına uygulamış. Aydınlatıcıyı ise burnunun üzerine, gözaltlarına, elmacık kemiklerinin üzerine, alnına ve çene üstüne uygulamış. Sen de L'Oréal Paris Infallible Sculpt Contouring Palette yardımıyla bu görünümü elde edebilirsin.

Jennifer Lopez

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, söz konusu makyaj olduğunda genelde bronz görünümleri tercih ediyor. J.Lo'nun makyaj çantasının vazgeçilmezi olan bronzerı ise L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder. Hem aydınlatıcı, hem de bronzerın bir arada olduğu bu ürünün bronzer kısmını sen de J.Lo gibi yanaklarına, şakaklarına ve çene kemiğine uygulayabilirsin.

Photo Pinterest.com

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön