loader

Brownie Dudaklar: Kahvrengi Lip Gloss Önerileri

Favoriye Ekle

Dudaklarına brownie dokunuşuna hazır mısın? Parlak dudak yükselişine biraz da brownie tarafından bakalım. Biraz 90'lar esintisi, kahverengi ruj trendinden ilham alan brownie rengi dudakları biz çok sevdik. Kahverengi lip glosslar dudaklar daha doğal, daha çekici ve modern gösteriyorlar. Eğer sen de bizim gibi parlak dudak makyajını çok seviyorsan kahverengi dudak parlatıcılarını sık sık kullanıyorsun demektir. Lip gloss koleksiyonuna yenileri eklemek ve en iyi lip glosslarla tanışmak istiyorsan bu makalemiz sana gelsin!

1. NYX Professional Makeup Gloss Dudak Parlatıcısı - Cookies N Milk

nyx this is milky

Tam bir sütlü kahve rengi dudak parlatıcısı arıyorsan, NYX Professional Makeup Gloss Dudak Parlatıcısı, Cookies N Milk rengini sana öneririz. Sıcak alt tonlu nude dudak parlatıcısı, yoğun bir şekilde dudağa kahve tonu kazandırıyor ve dudakları nemlendiriyor. Dudaklara cam gibi parlak bir görünüm kazandıran NYX ruj sayesinde brownie ruj trendine ayak uydurabilirsin. Dudakları 12 saaten nemlendiren, vegan formüle sahip olan ve vegan süt içeren bu dudak parlatıcısını kaçırmamalısın.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. Maybelline Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcısı Copper

Maybelline New York Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcısı Copper

Dudaklarını parlatırken aynı zamanda dolgunluk da kazandırmak istemez misin? O zaman sana kullanman gereken kahverengi dudak parlatıcısını söylüyoruz: Maybelline Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcısı renklerinden Copper! Metalik kahverengi tonlarındaki bu lip gloss, XL uygulama fırçası sayeside tek adımda tüm dudağını parlatmayı başarıyor. Formülündeki hyaluronik asit sayesinde dudakları nemlendirirken aynı zamanda daha kalkık, dolgun gösteriyor. Dudaklarına lifting etkisi kazandırmak istiyorsan ihtiyacın olan ruju artık öğrendin.

Editörün önerisi: Brownie rengi dudaklara en çok ıslak ten makyajı ve tek renk far modeli yakışıyor. Bu fresh makyajını tamamlamak için yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı uygulamayı da unutmamalısın.

3. L'Oreal Paris Infaillible 2-Step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm - 802 Forever Française

L'Oreal Paris Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm - 802 Forever Française

Kullandığımız en kalıcı, dayanıklı ve hafif formüle sahip olan dudak parlatıcılarından biri L'Oréal Paris Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm serisinden 802 Forever Française rengi! Bu rujun en sevdiğimiz rengi, 24 saate kadar kalıcı olmasıdır. Dudakları yumuşacık yapan ve yoğun renk veren Loreal ruj sayesinde brownie dudak görünümüne hızlıca kavuşabiliyoruz. Gün boyu dudakların çatlamasını önleyen ve nemlendirmeye devam eden çift taraflı ruju bütün Parizyen okuyucularımıza öneririz!

Loreal Infaillible rujların bir tarafı yoğun renk veren bir rujdan oluşuyor. Diğer tarafı ise dudakları nemlendiren ve daha parlak görünmesini sağlayan bir balm! Dilersen bu rujun sadece tek tarafını kullanabilir, dilersen de rujun üzerine balm sürerek kahverengi parlak dudaklara sahip olabilirsin.

4. NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color Boundary Pusher

NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color Boundary Pusher - Dudak Parlatıcısı

Çift taraflı rujların fonksiyonelliğini çok seviyoruz. Dilersen ruj olarak, dilersen sadece dudak parlatıcısı olarak veya ikisini birlikte kullanarak dudaklarını renklendirebilirsin. Kahverengi rujlardan olan Boundary Pusher, sıcak alt tonlu yapısıyla her cilt rengine uyum sağlıyor. 90'lar esintisi yaratan bu renk, dudaklarda 16 saate kadar kalıcılık sağlayabiliyor. Dudakları nemlendiriyor ve bulaşmaya dayanıklı formülü sayesinde seni yarı yolda bırakmıyor. Su kadar hafif formülüyle dudaklarda ağırlık yapmayan bu ruju kullandıkça bize çok teşekkür edeceğini tahmin edebiliyoruz.

5. NYX Professional Makeup Dudak Parlatıcısı - Butter Gloss Praline

5. NYX Professional Makeup Dudak Parlatıcısı - Butter Gloss Praline

İkonik dudak parlatıcılarından olan NYX Professional Makeup Butter Gloss rujlardan Praline rengi, tam bir brownie kahverengisi! Orta düzeyde örtücülüğe sahip olan lip gloss, dudaklarda uzun kalıcılık sağlıyor. Yumuşacık yapısı sayesinde dudakları nemlendiriyor ve daha bakımlı görünmesine yardımcı oluyor. Praline rengi, dudaklara naturel bir parlaklık kazandırırken aynı zamanda fresh bir bitiş de kazandırır.

NYX dudak parlatıcılarının en sevdiğimiz özelliği dudaklarda yapışkan bir his bırakmaması ve bizi rahatsız etmemesi. Konforlu ve dudaklarda varla yok arasında bir his bırakan lip gloss arayışındaysan seni hemen NYX Butter Gloss ile tanıştırmak isteriz.

6. Maybelline Super Stay Vinyl Ink Likit Parlak Ruj 40 Witty

Maybelline New York Super Stay Vinyl Ink Uzun Süre Kalıcı Likit Parlak Ruj 40 Witty

Bordo alt tonlu kahverengi ruj arayanlar buraya! En sevdiğimiz dudak parlatıcılarından olan Maybelline Super Stay Vinyl Ink renklerinden 40 Witty, tam aradığın kahve lip gloss olabilir! 90'ların cool makyaj görünümlerinden ilham almak istiyorsan kullanman gereken makyaj malzemesi budur! Dudaklarda uzun süreli kalıcılık sağlayan, süper parlak formülü olan ve 16 saate kadar kalıcılık sağlayan Vinly Ink rujları bir kullanan bir daha elinden düşüremiyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler