loader

Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!

Favoriye Ekle

Yazın en sevdiğimiz yanı bronzlaşmak! Tabii ki güneş koruyuculu bronzlaşmak! Rengi açılan saçlar, bronzer’a gerek kalmayan makyajlar ve harika renkli ojeler bizim favorilerimiz! Özellikle oje açısından sonsuz renk seçeneğine sahibiz. Peki bronz ten rengine en uygun oje renkleri hangileri? Bakalım hangileriymiş!

1.Canlı renkler

Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!_1

Ten rengin koyu olduğu için canlı renkler sana çok yakışacaktır. Mesela narçiçeği! Bu çarpıcı renk bronz ten renginde harika şekilde ön plana çıkacak. Hatta pediküründe de kullanarak sandaletlerinle harika bir uyum elde edebilirsin!

2.Beyaz oje

Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!_2

Beyaz renk trendi bu sezon da bizi etkilemeye devam ediyor. Özellikle bronz tende inanılmaz şık görünen beyaz oje mat ya da parlak olması fark etmeksizin, oldukça dikkat çekici.

Beyaz ojeyi uygularken oldukça dikkat edip, ilk katın iyice kurumasını bekledikten sonra ikinci katı uygulamanı öneririz.

3.Kırmızı oje

Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!_3

Klasik ama vazgeçilmez oje renklerinden kırmızı, çekici görünümüyle bronz teninde ‘’ben buradayım!’’ diyecek! Daha canlı bir kırmızı oje görünümü için iki kat oje uyguladıktan sonra tırnak cilası uygulayabilirsin.

4.Fuşya tırnaklar

Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!_4

Mevsim yaz olduğuna göre farklı renklere de şans tanıyabilirsin! Fuşya renginde bir ojeyle tırnaklarına hiç olmadığı kadar canlılık katabilirsin. Aynalı ojeler de tırnaklar tırnaklarına canlılık ve enerji kazandıracak! Kış için en güzel oje renklerine hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler