loader

Bu 5 makyaj stilinin modası HİÇ geçmiyor!

Favoriye Ekle
Bu 5 makyaj stilinin modası HİÇ geçmiyor!

Makyaj tutkunları, toplanın! En moda, en trend stiller bizi çevremizin en tarz kızı yapmaya yardımcı olsa da; klasik makyaj stilleri risk almak istemeyenler için harikalar yaratmaya devam ediyor! Evet, ikonik makyaj stilleri yıllardır hiç değişmeden duruşunu koruyor! 

Modası asla geçmeyen beş makyaj stilini mercek altına aldık!

Kırmızı dudaklar ve belirgin bakışlar

Korkusuzca kullanabileceğin, çekici bir makyaj arıyorsan doğru yerdesin! Minik bir ipucu verelim: Eğer bakışlarını vurgularken hata yapma riski ile karşılaşmak istemiyorsan kahve far uygulaması hatasız göz makyajını garantiliyor ve daha klasik bir göz makyajı elde etmeni sağlıyor. Kırmızı dudaklar ise klasikler listesinde en başta! 

Siyah buğulu göz makyajı

Hem şık hem başarı garantili bu göz makyajı gece katılacağın davetler için oldukça uygun. Dumanlı göz makyajları tüm kadınların muhteşem ve keskin bakışlar yansıtabileceğini kanıtlıyor.

Kuyruklu eyeliner 

60'lı yıllarda ortaya çıkan, o dönemin kadınlarının kalbini fetheden ve o gün bugündür de vazgeçilemeyen bir makyaj stili!

Kuyruklu eyelinerından vazgeçemiyorsan, bu ipucunu da aklından çıkarma: İnce başlayıp gitgide kalınlaşan çizgisi retro bir etki yakalamana yardımcı olacak.

Siyah çerçevelenmiş gözler

Hepimizin makyajının olmazsa olmazı siyah göz kalemleri romantik stillerden, asi stillere birçok tarz elde etmemize yardımcı oluyor. 

Doğal makyaj

Sağlıklı ve doğal bir cilt görünümü hem şık hem de zamansız. Pembe ve şeftali tonlarındaki allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygula ve bir dudak parlatıcısı ile dudaklarına belli belirsiz bir ışıltı kat. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön