loader

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!

Favoriye Ekle

Son zamanlarda deneyip bayıldığımız bir maskara var ki, bloggerlardan da en iyi yorumları aldı! İşte karşında NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara maskara blogger yorumları!

Kirpik liftingi etkisi, bir maskaraya aşık olmamız için başlı başına yeterli bir sebep! NYX Professional Makeup’ın On The Rise Liftscara maskarası ise, özel formdaki fırçası ile kirpikleri tek tek ayırıyor, dipten kıvırıyor ve kirpik liftingi etkisi veriyor. Hem lifting hem de hacim etkisine bayıldığımız On The Rise Maskara hakkında tüm detayları öğrenmek için bu makalemizi mutlaka okumalısın!

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara Blogger Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_1


Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Deneyenlerin %94’ünün anında kirpik liftingi etkisini gözlemlediği ve arkadaşına önerdiği On The Rise Liftscara, çıktığı ilk günden beri makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden. Kum saati ve yuvarlak formu bir arada barındıran özel formlu fırçası ile kirpiklere verdiği etki gerçekten de inanılmaz. Hem kirpik liftingi, hem hacim, hem de uzunluk bir arada, üstelik formülü ıslak olmadığı için üst üste kolayca uygulanabiliyor, gün içinde akma bulaşma yapmıyor ve etkisi de son derece kalıcı.

Şimdi gel birlikte NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara blogger yorumlarına birlikte göz atalım! Bizim de elimizden düşüremediğimiz bu maskara hakkında, severek takip ettiğimiz makyaj bloggerları bakalım neler demişler!

Daniylemakyaj'ın On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_2


Instagram hesabındaki makyaj videolarını çok severek takip ettiğimiz Daniela Çelik, On The Rise Liftscara’yı dener denemez beğenenlerden! Maskaranın özel fırçası ile kirpikleri tek tek ayırma ve uzatma etkisini beğenen Daniela’nın bir de uygulama tüyosu var: Dış köşelerde maskarayı yana doğru uygulayarak gözlerin daha büyük görünmesini sağlıyor.

Meldeninciler’in On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_3


Özellikle maskara yorumlarıyla kalbimizi fetheden bloggerlardan Meldeninciler de On The Rise Liftscara maskaranın kirpik liftingi etkisine bayılmış. Özel silikon fırça formu ile tüm kirpikleri tek tek kavrayıp kaldıran ve uzatan On The Rise Liftscara, ıslak olmayan formülü ile üst üste de uygulanabiliyor. Hem bu özelliği hem de akma ve bulaşma yapmaması, Melike’nin en sevdiği özelliklerinden.

Öykü Helvacı’nın On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_4


Youtube kanalındaki makyaj videoları çok severek takip ettiğimiz bloggerlardan Öykü Helvacı’nın denediği 2 gün sonunda On The Rise Liftscara maskara yorumları ise şöyle: İlk katta doğal, tek tek ayrılmış ve uzun kirpikler, 2. Katta hacim de ekleniyor. Dökülme akma yapmadı, çift fazlı temizleyiciyle çok rahat çıktı.”

Esracamakyaj’ın On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_5


Makyaj malzemelerini deneyip, ilham verici şekilde yorumlayan Esracamakyaj, On The Rise Liftscara’yı deneyip bayılan bir diğer sevdiğimiz blogger. Tek katta gerçekten de kirpik liftingi etkisini gören Esra, silikon fırçası ile tüm kirpikleri kavradığını ve uzattığını söylüyor.

Makeupure’un On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_6


Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Makyaj videolarını keyifle izlediğimiz ve bize ilham veren bir diğer sevdiğimiz blogger Makeupure, On The Rise Liftscara’nın hacim ve uzatma etkisini çok beğendiğini söylüyor. On The Rise Liftscara yorumunda, kum saati şeklindeki fırçası ile kirpiklerinin uzadığını, hacim kazandığını söyleyen Sevde Demir, aynı zamanda dökülme yapmama özelliğini çok sevdiğini ekliyor.

Ezgi Elif’in On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_7


Verdiği tüm güzellik ve makyaj tüyolarını beğeniyle takip ettiğimiz Ezgi Elif’in On The Rise Liftscara yorumları ise şöyle: Fırçası kirpiklerde lifting etkisi sağlıyor. Tek tek ayırırken kirpikleri inanılmaz uzatıp kıvırıyor ve gözlerin daha büyük görünmesini sağlıyor. Sonradan düşme yapmama etkisine de bayıldım.”

Esracablog’un On The Rise Liftscara Yorumları

Bu Kirpik Liftingi Etkili Maskara Blogger'lardan En İyi Yorumları Aldı!_8


İlham veren makyaj malzemesi fotoğrafları ve yorumları ile severek takip ettiğimiz Esracablog’un On The Rise Liftscara yorumları: “Her açıdan farklı görünen bir fırçaya sahip, hiç ummadığım kadar kuru bir başlangıç yapıp yine hiç beklemediğim kadar hacim verdi. Şaşırdım çünkü her maskara açılır açılmaz biraz ıslaktır ya, bu tam tersi olması gereken formda ve aşırı ıslak olmadığından kirpikleriniz yapış yapış olmuyor güzel ve kıvrık bir görünüme sahip oluyor.”

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler