loader

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri

Favoriye Ekle

Kış için parfüm önerileri mi arıyorsun? O zaman doğru yerdesin! Bu kış içini ısıtacak parfüm önerilerimizle karşındayız!

Kış aylarında hepimiz biraz daha yoğun, baharatlı ve şekerli notalara sahip parfümlere doğru yöneliyoruz. “Ben buradayım” diyen, soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan parfüm önerilerimizi senin için bir araya getirdik. Bakalım senin kış parfümün hangisi olacak?

Lancome La Vie Est Belle

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri_1

Lancome parfümler arasında kuşkusuz en popüleri olan La Vie Est Belle, tam iç ısıtan bir kış parfümü. Daha sıkar sıkmaz mutluluk veren notaları ile adından söz ettiren bu parfümü ne zaman sıksak, “Parfümün ne?” sorusunu çok sık duyarız.

En sevdiğimiz aktrislerden biri olan Julia Roberts’ın gülümsemesinden ilham alan bu parfüm, soğuk kış günlerine mutluluk katmak için birebir. İçerisindeki iris çiçeği, siyah frenk üzümü, samim yasemini ve tunus portakal çiçeği ile çiçeksi, zarif ama bir o kadar da güçlü bir etkiye dönüşen Lancome La Vie Est Belle parfüm, bu kış imza kokun olmaya aday.

Lancome Idole

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri_2


Daha çok yeni, geçtiğimiz yaz çıkan ve Zendaya ile birlikte hayatımıza giren Lancome Idole hem fresh hem de dikkat çekici bir parfüm. Eğer zarif, çekici, feminen ama bir o kadar da fresh ve taze çiçeksi parfümleri seviyorsan Lancome Idole parfüm tam sana göre.

Lancome parfümlerin en yenisi olan Idole, içerisindeki 3 farklı notadaki şipre, yasemin çiçeği ve güller ile tamamen ikonik bir hale dönüşüyor. Bu parfümü kullandığında kendini son derece çekici, kendinden emin ve ilham verici hissedeceğine eminiz. Dünyanın en ince şişesine sahip olan Idole parfümü çantandan çıkardığında, etraftaki herkesin dikkatini çekeceği de kesin. Yanından geçenlerin parfümünü sormalarına şimdiden kendini hazırlamaya başlasan iyi edersin, bizden söylemesi!

Lancome La Nuit Tresor

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri_3

Çiçeksi ve meyveli parfümleri sever misin? Lancome’un La Nuit Tresor parfümü, bu kışı senin için unutulmaz yapacak parfümlerden biri. İçerisindeki ahududu, buhur çiçeği ve vanilya notalarıyla hem çiçeksi hem de meyveli, akıllarda kalan bir kokuya sahip. Kışa ve geceye çok yakışan bu parfüm, dikkat çekmeyi sevenler için ideal bir seçenek. Eğer parfüm senin için bir aşksa, Lancome La Nuit Tresor parfümü bu kış mutlaka denemelisin.

Lancome Miracle

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri_4

Baharatlı ve çiçeksi, etkileyici parfümleri seviyorsan, Lancome Miracle parfümü tam sana göre demektir. İçerisindeki liçi, frezya, manolya, yasemin, zencefil ve biber karışımı koku, baş döndürecek cinsten. Ne çok yoğun, ne de çok hafif, tam kararında olan notaları, kış parfümü olarak seçmek için mükemmel. Eğer enerjik ve etkileyici bir parfüm arayışındaysan, Lancome Miracle parfümü bir an önce denemelisin.

Lancome La Nuit Tresor A La Folie

Bu Kış Aylarında İçini Isıtacak Parfüm Önerileri_5

Tresor tam bir aşk parfümü. Lancome La Nuit Tresor A La Folie ise içerisindeki vanilya iksiri, odunsu ve çiçeksi notalar sayesinde çok daha heyecanlı bir etkiye sahip. Eğer yoğun, akılda kalıcı ve çiçeksi parfümleri seviyorsan, Lancome La Nuit Tresor a La Folie’yi çok seveceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler