loader

Bu Kış Cildine İhtiyacı Olan Nemi Nasıl Verebilirsin?

Favoriye Ekle

Malum soğuk havalar kapıya dayanmışken, bu kış cildine ihtiyacı olan nemi nasıl verebileceğini biliyor musun?

Havaların gittikçe soğumaya başlaması ve kış aylarına giriş yapmamızla beraber, cildimizdeki kuruluk da iyice kendini hissettirmeye başladı bile. Hem kuruluğun cilde verdiği gerginlik hissi, hem de makyajımızın bir türlü istediğimiz gibi olmaması, gün içinde pul pul görünmesi keyif kaçırıcı. Peki ciltteki bu kuruluk derdiyle vedalaşıp, hem nemli bir cilde hem de pürüzsüz bir makyaja nasıl kavuşacağız, birlikte inceleyip öğrenmeye ne dersin?

Kuru Ciltle Başa Çıkmak

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (22 Eki 2017, 09:19 PDT)

Kış aylarında daha da artan bir dert: kuru cilt. Hem gerginlik hissi keyif kaçırıcı, hem de pul pul görüntü. Daha makyaj yaparken fondötenin bir türlü cilde uyum sağlamadığını görmek, gün içinde de aynaya baktığında pul pul ve maske gibi bir görüntü, hatta belki hafif soyulmalar bile aynayı kapatma vesilesi oluyor. Bu kuruluk sorununu nasıl çözerim? Cildim o kadar kuru ki gerginlik hissi huzurumu kaçırıyor! Iç seslerini duyar gibiyiz. Takvimler kış aylarını gösterdiğinde biz de aynı dertten muzdarip hale geliyoruz ve seni çok iyi anlıyoruz!

Tüm Kış Boyunca Nemli Bir Cilt Aslında Hayal Değil

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (21 Eki 2017, 07:10 PDT)

Durum böyle olunca, hepimiz hızlı ve uzun süreli, kesin bir çözüm arıyoruz. "Ne yapsak da cildimiz bir anda neme doysa?" sorusu hepimizin kafasında yankılanırken, sana bunun cevabını bulduğumuzu söylesek ne dersin? Evet, hepimizin cildimizde her zaman biraz daha neme ihtiyacı var ve cilt tipimiz nasıl olursa olsun, nemlendirmek için çok pratik ve hızlı bir yol var. Gerginlik hissine veda edip, kusursuz ten makyajlarına nasıl kavuştuğumuzu şimdi seninle de paylaşıyoruz.

Son Zamanların Trendi Kağıt Maskeler!

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (14 Eki 2017, 06:10 PDT)

Kuruluk derdiyle savaşırken öyle bir ürün denedik ki, neredeyse hayatımız değişti. Tek bir ürünle, cildimizin ihtiyacı olan neme kavuştuk ve bunu uzun süre korumayı da başardık. Bu bir mucize diye düşünürken, seni de o harika cevapla buluşturalım: Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler! Cildi gerçekten neme doyuran ve bunu 15 dakikada yapan ve etkisi tam 1 hafta süren bu mucizeleri şimdi biraz daha yakından inceleyelim!

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (1 Eki 2017, 09:30 PDT)

Adı üstünde, bu maskeler gerçekten de birer nem bombası. Son zamanların trendi kağıt maskelerden neredeyse denemediğimiz kalmadı ama en iyi sonucu Garnier Nem Bombası kağıt maskelerinden aldık. Kağıt maskeyi yüzümüze uygulayıp 15 dakika bekledikten sonra, tüm hafta boyunca ihtiyacımız olan nemi kazanmak resmen büyülü bir olay!

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske Çeşitleri Neler?

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (27 Ağu 2017, 08:31 PDT)

Aileye en yeni katılan son üyesi ile birlikte, Garnier Nem Bombası Kağıt maskelerin 3 çeşidi var:

Mavi: Nar özlü canlandırıcı kağıt yüz maskesi, yoğun nem verirken, cildin canlı görünmesini ve ışıltı kazanmasını sağlıyor.

Yeşil: Yeşil çay özlü ferahlatıcı kağıt yüz maskesi, cilde ferahlık verirken yoğun bir nem bombardımanına tutuyor.

Pembe: Papatya özlü dinlendirici kağıt yüz maskesinin amacı ise cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda da dinlendirmek ve gerginlik hissini azaltmak.

Bu maskelerin üçünde de Hyaluronik Asit içeriyor ve bu sayede cilt kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutuyor, dolayısıyla da neme doyuyor. Harika değil mi?

Peki Garnier Nem Bombası Kağıt Maskelerin Farkı Ne?

Garnier Türkiye (@garnierturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (27 Eyl 2017, 09:13 PDT)

Bir kere kağıt maske, hepimizin bildiği gibi yeni bir teknoloji. İçerisindeki konsantre formül sayesinde cilt sadece 15 dakikada 1 haftalık nem ihtiyacını karşılıyor. Maskeyi cildinize uyguladığınız anda rahatlık hissini fark ediyorsunuz. Üstelik maske yüze çok güzel bir şekilde oturduğu için, 15 dakika bekleme süresinde dilediğinizce hareket edebiliyorsunuz. Hassas, kuru ve normal ciltlere uygun olan bu maskeler ile kuruluk derdi de tarihe karışmış oluyor.

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler Nasıl Kullanılır?

via GIPHY

Uygulaması son derece eğlenceli olan bu maskeleri, pakedinden çıkardıktan sonra, beyaz tarafı yüzünüze gelecek şekilde yerleştiriyorsunuz ve mavi koruma filmini çıkarıyorsunuz. Maskeyi uygulamadan cildinizi temizlemeyi unutmayın!

Maskeyi cildinize iyice oturttuktan sonra sadece 15 dakika bekliyorsunuz, bu arada selfie çekip arkadaşlara göndermek de serbest, yarım kalan işlere devam etmek de! Süre dolunca maskeyi çıkarıp, bir pamukla kalıntıları temizledikten sonra ciltteki yumuşaklık hissini ne kadar anlatsak da az kalır! Üstelik bir de bıraktığı koku o kadar güzel ki hiç geçmesin istiyorsunuz!

Sonuç: Harika bir şekilde nemlenmiş, canlanmış ve rahatlamış bir cilt! Bu maske sayesinde fondöten cildimizde pürüzsüz bir şekilde duruyor ve biz ışıltımızdan bir gram bile kaybetmiyoruz! Eğer sen de kış aylarında cildinin kuruyarak gerilmesinden, canlılığını ve ışıltısını kaybetmesinden şikayetçiysen, Garnier Nem Bombası kağıt maskelerle bir an önce tanışmalısın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler