loader

Bu Kış Denemen Gereken 6 Aydınlatıcı Önerisi

Favoriye Ekle
Bu Kış Denemen Gereken 6 Aydınlatıcı Önerisi

Bu kışın trendlerinde göre, mutlaka denemen gereken 6 aydınlatıcı önerisiyle karşındayız!

Sen de bizim gibi yaz-kış aydınlatıcılardan vazgeçemeyenlerden misin? Bize sorarsan, aydınlatıcı sürmeden yaptığımız makyajlar hep biraz eksik kalıyor, aynaya baktığımızda gözümüz hep o ışıltıyı arıyor. Bizi mutlu eden ufak şeyler arasında, ilk başta aydınlatıcılar geliyor ve bu kış da ışıltımızı kaybetmemek için araştırdık ve en güzel 6 aydınlatıcı önerisini bir araya getirdik!

#1 Maybelline X Gigi: East Coast Iridescent Likit Aydınlatıcı

null

Kuşkusuz bu sezonun en favori aydınlatıcıları soğuk ve mor alt tonlu, yanardöner görünümlü aydınlatıcılar. Hologram efektinin çok daha doğal bir hali olan “Iridescent” aydınlatıcılar arasında, bu aralar favorimiz Maybelline X Gigi koleksiyonundaki East Coast görünümüne ait likit aydınlatıcı. Pembe-mor yansımalı bu likit aydınlatıcı bu kışın favorisi olacak, şimdiden bir kenara not et!

#2 L’Oréal Paris Merry Metals Glow Kit

null

Sıcak tonlu aydınlatıcıların kalbimizdeki yeri her zaman ayrı. L’Oréal Paris’in yeni aydınlatıcı paleti Merry Metals Glow Kit de o bayıldığımız sıcak tonları içeriyor. Altın-şampanya tonundan en sıcak turuncuya kadar 5 aydınlatıcı barındıran bu palet inanılmaz pratik. Yüze boyut kazandırmak için açık ve koyu renklerle geçiş elde edebilirken, turuncu tonlarını allık olarak kullanabilirsin. İstersen renkleri birbirine karıştırıp kendine özel bir aydınlatıcı elde edebilir, hatta önünü alamayıp harika göz makyajları bile çıkarabilirsin, tamamen sana kalmış!

#3 Urban Decay Afterglow Aydınlatıcı Paleti

null

Görür görmez hologramlı ambalajına vurulduğumuz Urban Decay’in Afterglow aydınlatıcı paleti, farklı tonlarda 4 aydınlatıcıyı bir arada barındırıyor. O günkü moduna göre ister şampanya, ister pembe istersen de bronz tonlarda, birini seçebilir hatta birbirlerine karıştırabilirsin. Yumuşacık yapısı ve üst üste sürülse de göz yormayan doğal ışıltısı bir harika. Esas şaşırtıcı özelliği ise son derece kalıcı olması. After Glow saatler geçse de uçup gitmiyor ve tüm gün o ışıltısını koruyor.

#4 YSL Beauty Glow Shot

null

Eğer doğal ve biraz daha gloss etkili bir aydınlatıcı arıyorsan, bu kış YSL Beaty’nin Glow Shot aydınlatıcısını mutlaka denemelisin. Fondöten altına uygulayabileceğin gibi fondötenine de karıştırabileceğin bu aydınlatıcı inanılmaz doğal bir ışıltı veriyor. Ten makyajını tamamladıktan sonra elmacık kemiklerinin üst noktalarına ve burnunun üstüne uyguladığında mükemmel ışıltılı görünümünü tamamlayabilirsin. 10 saatin üzerinde kalıcılığı bulunan Glow Shot’ın 3 farklı sıcak tonu bulunuyor ve üst üste uygulanabildiği için verdiği parlak etkiyi dilediğin gibi arttırabilirsin.

#5 L’Oréal Paris Merry Metals Glow Drops

null

Eğer aydınlık görünüm senin için vazgeçilmezse ve makyajının her adımında kullanmayı seviyorsan sana harika bir önerimiz var: L’Oréal Paris’in Merry Metals koleksiyonundaki Glow Drops likit aydınlatıcısı! Pembe tonlu bir inci ışıltısı veren bu likit aydınlatıcı, yüze çok masum ve doğal bir ışıltı veriyor. Damlalıklı aplikatörü sayesinde bu aydınlatıcıyı biz en çok fondötenimize karıştırarak kullanmayı seviyoruz. Ten makyajımızda çok hoş aydınlık bir etki elde ettikten sonra ise elmacık kemiklerimize ve burnumuza da uygulayarak makyajımızı tamamlıyoruz.

Eğer aydınlatıcını föndöten ile nasıl karıştıracağını öğrenmek istiyorsan, seni buraya alabiliriz.

#6 NYX Professional Makeup Away We Glow Illuminating Powder

null

Aydınlatıcı, bronzer ve allık karışımı, çok amaçlı bir aydınlatıcı olan Away We Glow Illuminating Powder, pratikliği sayesinde bu kış makyaj çantalarının demirbaşı olmaya aday. İster tek tek aydınlatıcı, bronzer ve allık olarak kullan, istersen hepsini birbirine karıştır. Yumuşacık yapıları sayesinde ciltte çok doğal bir yansıma yaratan Away We Glow’un 6 farklı tonu bulunuyor. Bu kadar pratik bir pudrayı tüm kış yanından ayırmak istemeyeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön