0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar

Favoriye Ekle

Son zamanların, özellikle kış aylarının favori ruj renklerinden kiremit rengi rujları henüz denemediysen, mutlaka denemen gereken 7 kiremit rengi ruju bir araya getirdik!

Nude tonlarda rujları seviyor, günlük ve gece makyajlarında sıkça yer veriyorsan, içinde kahverengi-turuncu ton barındıran kiremit rujlar yeni bağımlılığın olacak. Her zamanki klasik çıplak dudak rengi rujlara biraz ara verip, son zamanların popüler trendi “kiremit rujları” şimdi masaya yatırıp, favorilerimizi seninle paylaşıyoruz!

1. Maybelline New York - Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_1

Hem nude hem de kahverengimsi turuncu tonuyla Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush, günlük makyajlara en çok yakışacak kiremit rujlardan. Dudağı kurutmayan mat yapısı ve kolay sürümü ile Color Sensational rujlar zaten favorimiz, özellikle de 932 Clay Crush tam bir “olmazsa olmaz”! Eğer kiremit rujları denemek istiyorsan, her cilt tonuna yakışacak 932 Clay Clush’a mutlaka bir şans vermelisin.

2. Urban Decay - Vice Lipsticks Hitch Hike

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_2

Canlı bir kiremit rengi: Urban Decay Vice rujlardan Hitch Hike. Comfort Matte serisindeki bu muhteşem ruj, içinde hafif pembelik barındıran bir kiremit rengi. Bu sayede özellikle buğday tenlilere çok yakışacak bu ruj, aynı zamanda dudağı kurutmayan kremsi yapısıyla harika mat bir görünüm veriyor. Vice rujların pigment yoğunluğunu ve yumuşacık yapılarıyla tanışmak istersen, bir dakika bile bekleme, bizden tavsiye!

3. NYX Professional Makeup - Lip Lingerie Seduction

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_3

Uzun süre kalıcı, mat ve tam bir kiremit rengi ruj arıyorsan cevap: NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie serisinden Seduction rengi. Kadife gibi yapısı ve uzun süre kalıcılığı ile bizim kalbimizin tahtına yerleşen Lip Lingerie serisindeki tüm nude renkleri neredeyse tamamlamak üzereyiz ve ısrar ediyoruz: Seduction’ı mutlaka denemelisin!

4. L’Oréal Paris - Infaillible Nudist Lip Paint 209 Nude on Fleek

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_4

Biraz daha nude tonlara yakın bir kiremit rengi ruj denemek istersen, L’Oréal Paris’in Infaillible Nudist Lip Paint’lerinden 209 Nude on Fleek tam sana göre! Hem likit hem de mat bitişli 209 Nude on Fleek, özellikle toprak tonlu göz makyajları ile birlikte dudaklarında harika duracak.

5. Lancôme - L’Absolu Rouge 343 Suspense

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_5

Lancôme’un L’Absolu Rouge serisinden 343 Suspense, tam bir günlük kiremit rengi. İster ofis makyajında, ister okula giderken, istersen de toplantıda, seni her zaman harika gösterecek, ve istisnasız herkese yakışacak 343 Suspense mutlaka denenmesi gereken kiremit rujlardan. Kremsi yapısı ile dudakları kurutmuyor ve dudakların günlük nem ihtiyacını karşılıyor. Daha ne olsun? :)

6. NYX Professional Makeup - Liquid Suede Sandstorm

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_6

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Muhteşem bir nude, muheşem bir kiremit rengi daha: NYX Professional Makeup Liquid Suede serisinden Sandstorm rengi. Biraz daha soğuk alt tonlu olan Sandstorm, bizim için vazgeçilmez kiremit tonlarından. Hem son derece kalıcı ve mat hem de dudaklarda kadife etkisi bırakan Liquid Suede serisinin en güzel renklerinden biri olan Sandstorm’u sürdüğünde, görenlerin hangi ruju sürdüğünü soracağına eminiz!

7. L’Oréal Paris - Color Riche Matte Addiction 348 Brick Vintage

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_7

Eğer kırmızıya yakın bir kiremit tonu arıyorsan, L’Oréal Paris’in Color Riche Matte Addiction serisinden 348 Brick Vintage rengini mutlaka denemelisin. Özel gün makyajlarında veya şık bir akşam yemeğinde göz alıcı görünmeni sağlayacak bu kiremit tonu barındıran kırmızı ruja sen de bizim gibi hayran kalacaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler