loader

Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar

Favoriye Ekle

En iyi kiremit rengi ruj önerilerimizi keşfet ve son zamanların en popüler makyaj trendlerinden birini takip et!

Son zamanların, özellikle kış aylarının favori ruj renklerinden kiremit rengi rujları henüz denemediysen, mutlaka denemen gereken 7 kiremit rengi ruju bir araya getirdik!

Nude tonlarda rujları seviyor, günlük ve gece makyajlarında sıkça yer veriyorsan, içinde kahverengi-turuncu ton barındıran kiremit rujlar yeni bağımlılığın olacak. Her zamanki klasik çıplak dudak rengi rujlara biraz ara verip, son zamanların popüler trendi “kiremit rujları” şimdi masaya yatırıp, favorilerimizi seninle paylaşıyoruz!

1. Maybelline New York - Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_1

Hem nude hem de kahverengimsi turuncu tonuyla Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush, günlük makyajlara en çok yakışacak kiremit rujlardan. Dudağı kurutmayan mat yapısı ve kolay sürümü ile Color Sensational rujlar zaten favorimiz, özellikle de 932 Clay Crush tam bir “olmazsa olmaz”! Eğer kiremit rujları denemek istiyorsan, her cilt tonuna yakışacak 932 Clay Clush’a mutlaka bir şans vermelisin.

2. L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 603 Wood Nonchalant

2. L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 603 Wood Nonchalant

Nude-kahverengi tonlu bir kiremit ruj arıyorsan, L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 603 Wood Nonchalant rengine bakabilirsin. Hyaluronik asit içeren formülü ile dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan bu ruj, hem çok kalıcı hem de ultra mat bitişli.

3. NYX Professional Makeup - Lip Lingerie XXL Hot Caramelo

Lip Lingerie Xxl Mat Likit Ruj Turn On

Uzun süre kalıcı, mat ve tam bir kiremit rengi ruj arıyorsan cevap: NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie XXL serisinden Hot Caramelo rengi. Kadife gibi yapısı ve uzun süre kalıcılığı ile bizim kalbimizin tahtına yerleşen Lip Lingerie serisindeki tüm nude renkleri neredeyse tamamlamak üzereyiz ve ısrar ediyoruz: Hot Caramelo'yu mutlaka denemelisin!

4. L’Oréal Paris - Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm - 312 Incessant Russet

4. L’Oréal Paris - Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm - 312 Incessant Russet

Biraz daha nude tonlara yakın bir kiremit rengi ruj denemek istersen, L’Oréal Paris’in Infaillible 2-step 312 Incessant Russet rengi tam sana göre! Renkli tarafıyla dudaklarına yoğun renk veren bu ruj, 24 saate kadar kalıcı. Balm tarafı ile de ışıltılı bir bitiş sağlayarak dudakları nemlendiriyor.

5. Lancôme - L’Absolu Rouge 343 Suspense

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_5

Lancôme’un L’Absolu Rouge serisinden 343 Suspense, tam bir günlük kiremit rengi. İster ofis makyajında, ister okula giderken, istersen de toplantıda, seni her zaman harika gösterecek, ve istisnasız herkese yakışacak 343 Suspense mutlaka denenmesi gereken kiremit rujlardan. Kremsi yapısı ile dudakları kurutmuyor ve dudakların günlük nem ihtiyacını karşılıyor. Daha ne olsun? :)

6. NYX Professional Makeup - Liquid Suede Sandstorm

Bu Kış Mutlaka Denemen Gereken Kiremit Rengi Rujlar_6

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Muhteşem bir nude, muheşem bir kiremit rengi daha: NYX Professional Makeup Liquid Suede serisinden Sandstorm rengi. Biraz daha soğuk alt tonlu olan Sandstorm, bizim için vazgeçilmez kiremit tonlarından. Hem son derece kalıcı ve mat hem de dudaklarda kadife etkisi bırakan Liquid Suede serisinin en güzel renklerinden biri olan Sandstorm’u sürdüğünde, görenlerin hangi ruju sürdüğünü soracağına eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/