0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bu kışı en GÜZEL şekilde atlatman için 4 ipucu

Favoriye Ekle
Bu kışı en GÜZEL şekilde atlatman için 4 ipucu
null

Genelde 'ben yazı sevmem kış gelsin' diyenler ve yaz için gün sayanlar olarak ikiye ayrılıyoruz. Ve biz yaz insanları, kış severleri bir türlü anlamıyoruz! Hangi gruba dahil olursan ol bu kış, senin en trendy, en havalı, en GÜZEL olduğun kış olsun. Nasıl mı? Yanılmayan bir güzellik rutini, doğru makyaj stili, trendy manikürler va bolca kahve ile... (E havaya girmek için içimizin de ısınması lazım tabii!)

1. Kalıcı ürünler tercih et

Makyajının gün ortasında dağılıp gitmesini ve yataktan yeni çıkmış haline #throwback yapmanı istemeyiz. Maybelline New York Superstay rujlar kalıcılığı ile yeni it-ruj'un olabilir!

2. Kendine zaman ayır

Bakıma zaman ayır, kendini şımart. Hem sen daha bakımlı görüneceksin, hem de özgüvenin artacak. Artan özgüvenin de auranı değiştirecek! Köpük banyosuna ne dersin?

3. Cesur renklerden korkma

Souk k gnlerimizi renklendirmek iin seni setik #turuncu

Une photo publie par MAKYAJCOM (@makyajcom) le 6 Janv. 2016 4h58 PST

Kış demek nude ve bordo rujlara bürünmek demek olmasın. Kendi kurallarını koy. Mercanları, fuşyaları dene! Yapabilirsin, bize güven!

4. Dudak balmını yanından ayırma

Gnaydn! Hava bir hayli rzgrl, dudaklarn korumay unutma #makyajcom #babylips

Une photo publie par MAKYAJCOM (@makyajcom) le 8 Avril 2015 23h52 PDT

Kışın soğuk etkilerinin güzelliğini etkilemesine izin verme. Dudaklarının kurumasını önlemek için sık sık dudak balmından yardım al. Renkli dudak balmlarıyla bir taşla iki kuş vurmayı da deneyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön