Bu kız da kim?: Hande Erçel hakkında bilmen gereken 7 şey

Bu kız da kim?: Hande Erçel hakkında bilmen gereken 7 şey

Fotoğraf: Wikipedia

Şu sıralar herkes ondan bahsediyor... Hande Erçel yeni nesil ünlülerimizden! Çok genç, çok güzel, çok yetenekli... Merak edenlere geliyor... Hande Erçel hakkında bilmen gerekenler!

 

  

1993 yılında Balıkesir'de doğan yıldız, oyunculuk ve modellik yapıyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü öğrencisi olan Hande, güzel oyuncu sanat eğitimi almanın mesleğine etkisini bir röportajında şöyle anlatıyor: "Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi benim için vizyon demek. Güzel Sanatlar, zaten farklı bakış açısına sahip insanlara özgü bir yer. Oraya girdiğim an dedim ki kendi kendime “Evet, ben buraya aitmişim”... Hayata farklı yerlerden bakmayı öğreniyorsun, estetiği görüyorsun."

 


Hande Erçel (@handemiyy) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 

2014 yılı Eylül ayında, TRT'de yayınanan Hayat Ağacı' dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide Selen Karahanlı karakterini canlandırdı.  

2015 yılında Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katıldı. Azerbeycan'da düzenlenen bu yarışmada 2. oldu. Güneşin Kızları adlı dizide Selin karakteriyle yıldızı parladı! 

  

Şu sıralar Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide başrol oynuyor. Verdiği bir röportajda ise başrol deneyimini Erçel şu şekilde dile getirmişti: " Başrol olmanın çok güzel getirileri var ama aynı zamanda da götürüyormuş. Ben de bunu yeni yeni öğreniyorum. Zaman çok değerli hâle geliyor. Boş zamanında ne yapacağını bilemiyorsun. Bir anda öyle çok seçenek oluyor ki sonunda yatıp kalabiliyorsun." 

  

175 boyunda ve 55 kilo olan Hande Erçel'in en beğendiği özelliği ise her zaman pozitif olması. Bardağın her zaman dolu tarafımı görmeye çalışan yıldız, negatif düşüncelerin hayatına yansımasını istemiyor.  

Güzelliğe bakış açısı ise ilham verici! Bir röportajında Hande güzellik tanımı ile ilgili şunları söylüyor...

"Benim için güzel kadın güçlü ve başarılı kadındır. Ayaklarının üzerinde duran ve "hayır" diyebilen kadındır. Bir kadının her şeyden önce hayata karşı bir duruşu olmalı. Karşısındaki erkeği algılayışı ona güzellik katar. Başarı bir kadına yetmemeli, her zaman daha iyisini istemeli. Bence bunların hepsi güzelliğin içinde. Güzellik sadece dış görünüşle ilgili bir şey değil benim için. Bu duruş ve düşünce tarzı çok daha ön planda."