0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Bu makyaj sırlarını daha önce duymadığına eminiz!

Favoriye Ekle
Bu makyaj sırlarını daha önce duymadığına eminiz!

Eğer sen de bizim gibiysen, hemen hemen her gün makyaj yapıyorsundur. Dolayısıyla kendine has bir makyaj rutinin vardır. Ancak bu rutinine ekleyeceğin birkaç adımla makyajını harika bir boyuta taşımaya ne dersin? İşte daha önce kimseden duymadığın makyaj ipuçları!

1.Parlatıcı hilesi

Eminiz ki bu makyaj hilesini şu an ilk defa duyuyorsun! Daha dolgun dudaklar için, dudaklarını yakan dolgunlaştırıcı rujlara artık ihtiyacın yok! Dudaklarını nemlendirip, dudak kaleminle dudaklarını çerçeveleyip, rujunu uyguladıktan sonra üst dudağının birleşme noktasına hafif ışıltılı bir parlatıcı uygulayarak dolgun dudak efekti oluşturabilirsin!

2.Kapatıcı hilesi

Gözaltlarına kapatıcıyı ovalayarak uygulamak yerine parmak uçlarınla minik ve nazik darbelerle uyguladığında ince çizgilerin oluşmasını engelleyebilirsin.

3.Maskara hilesi

Maskaranı birçok kez pompalayarak kullanmamalısın. Bunu yaparak, maskaranın içerisine hava doldurarak daha çabuk kurumasına neden olabilirsin. Bu nedenle maskaranı pompalamadan uygulamalısın.

4.Kusursuz eyeliner hilesi

Eyeliner kuyruğunu bir türlü oluşturamıyor musun? Selobanttan yararlanmaya ne dersin? Üst kirpik diplerine eyelinerı uyguladıktan sonra kuyruğu oluşturmak istediğin noktaya selobanttan minik bir parça kesip yapıştır. Ardından da bu noktaya kuyruk çizip kuruyunca selobantı çıkar. İşte bu kadar!

5.Göz farı hilesi

Göz farından istediğin rengi elde edemiyor musun? Göz kapaklarına önce beyaz tondaki göz farını uygulayıp, bu farın üzerine renkli farını uyguladığında rengin daha yoğun olduğunu görebilirsin!

6.Fondöten hilesi

Nemlendiricini yüzüne uygularken, yukarıdan aşağıya kullanman gerektiğini duymuşsundur. Ancak bu hareketi fondötenini uygularken yapmamanı öneririz çünkü yukarıdan aşağı doğru uyguladığında yüzündeki minik tüyler daha belirgin olur ve bu da gölgelere neden olur.

Bu ipuçlarını uyguladıktan sonra aynada gördüğün muhteşem makyajına çok şaşıracaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön