loader

Bu Üçlü Olmadan Olmaz! Vazgeçilmez Dudak Bakım Ürünlerimizi Anlatıyoruz!

Favoriye Ekle

Dudak bakımı makyajın ilk adımında, kusursuz görünen dudaklar için son derece önemli. Gün içinde dudaklarımıza gösterdiğimiz özen, çatlayan dudaklarımız için aldığımız önlemler ve bakım tüyolarımız bu yazıda seni bekliyor.

Eğer sen de bizim gibi ruj sürmeden olmaz diyorsan, hele ki bir de likit mat rujlardan vazgeçemiyorsan, düzenli dudak bakımını bir alışkanlık haline getirmiş olmalısın. Nemlenmiş, ölü derilerden arınmış, pürüzsüz görünen dudaklar için uyguladığımız bakım tüyolarını ve favori ürünlerimizi seninle de paylaşıyoruz. NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING dudak bakım serisi, kusursuz ve pürüzsüz dudaklar için en sevdiğimiz ürünleri içeriyor. Senin de kusursuz dudak makyajı için neler yapabileceğini adım adım anlatıyoruz.

Dudak Peelingi: Ölü Derilerden Kurtularak Başla

NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING lip scrub

Hem nemli ve pürüzsüz görünen dudaklar için, hem de uyguladığın rujun kusursuz durması için dudak bakımında dudak peelinglerinden yardım alabilirsin. Granüllü peelingleri hassas bir şekilde dudaklarına uyguladığında ölü derilerden kolayca kurtulabilirsin. NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING Lip Scrub ile ölü derilerden ve kuru dudak görünümünden kurtulduktan sonra dudaklarının çok daha canlı göründüğünü fark edeceksin. İçeriğindeki Jojoba yağı sayesinde, dudaklar ölü derilerden kurtulurken, yumuşacık ve nemli bir etki bırakan bu scrub favorimiz!

NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING lip scrub 2

Dudak peelingi başka ne işe yarar diye düşünüyorsan, tıpkı yüzümüze uyguladığımız peeling gibi, dudaktaki kan akışını hızlandırarak cildin kendini yenilemesini de sağlıyor. Sonuç olarak sağlıklı, nemlenmiş ve yumuşak dudaklara sahip olmana yardımcı oluyor.

Dudak Yağları: Besle ve Nemlendir

NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING lip oil

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Dudak yağlarının dudakları nemlendirme ve besleme konusunda ne kadar çok işe yaradıklarını gördükten sonra bu yağları hiç düşünmeden dudak bakımı rutinimize ekledik. İçerisinde badem, jojoba, üzüm ve avokado yağı içeren NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING Lip Oil, bu konuda inanılmaz başarılı.

NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING lip oil 2

Özellikle likit mat ruj kullanacağımız günlerde, makyaja başlamadan bu dudak yağını uyguladığımızda, dudaklarımız gün boyu kurumadan yumuşacık kalıyor. Dudakları makyaja hazırlamak için harika bir baz görevi gören bu yağın yapısı da çok hafif. Badem, jojoba, üzüm ve avokado yağları ile dudağa harika bir bakım yapan bu yağ sayesinde dudaklar yumuşacık ve nemli oluyorlar. Bakım için kullanılabildiği gibi tek başına dudak parlatıcısı olarak da kullanılabiliyor. Yapışkan his bırakmayan yapısı ve dört renk seçeneği ile NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING dudak yağını denemeni şiddetle öneriyoruz.

Dudak Balmı: Gün Boyu Nemlendir

NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING lip balm

Eğer dudak bakımına özen gösteriyorsan, dudak balmlarından vazgeçemiyorsun demektir. Çantanda, makyaj masanda, ofiste, cebinde bir sürü dudak balmı bulundurduğunu ve gün içinde sürekli dudaklarını nemlendirdiğini görür gibiyiz. İşte gün içinde dudaklarının nemli ve yumuşak kalmasını sağlayacak bir önerimiz var:NYX Professional Makeup #THISISEVERYTHING Lip Balm!

Yağsız formülü ile dudakları hızla nemlendiren bu dudak balmını, dudağa çok hafif pembe bir renk verdiği için ruj sürmediğin günlerde de tek başına kullanabilir, makyajdan önce dudaklarına baz olarak da uygulayabilirsin. Üstelik kiraz-vanilya aroması da ayrı bir iştah açıcı!

Editörün Önerisi: Dudak bakımında bizim için vazgeçilmez olan bu üç ürünü bir arada bulabileceğin NYX Professional Makeup Sugar Trip Lip Treats sete de göz atabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/