loader

Bu Yaz Denemen Gereken En Kalıcı Makyaj Ürünleri

Favoriye Ekle

Yaz aylarının favorisi bizim için kalıcılığı yüksek makyaj malzemeleri oluyor. Yaz aylarında tere, suya ve neme karşı dayanıklı olan makyaj ürünlerini yanımıza alıyoruz ve gerisini arkamızda bırakıyoruz. Tatile giderken yanına alacağın dayanıklı makyaj malzemeleri sayesinde yaz akşamlarında dilediğin kadar dans etmek ve eğlenmek mümkün!

Bu yazın makyaj trendlerini ve en sevdiğimiz makyaj görünümlerini inceliyoruz. Makyaj modellerine uygun olarak yaz aylarında kullanabileceğin, kalıcılığına güvendiğimiz makyaj malzemelerini seninle paylaşıyoruz. Seni yarı yolda bırakmayacak, ultra kalıcı makyaj ürünleri sayesinde bu yazın en havalı kızı sen olabilirsin.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

L'Oreal Paris Infaillible24H Fresh Wear Fondöten

Kalıcılığı yüksek fondöten denilince ilk olarak önereceğimiz fondöten kuşkusuz, L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten oluyor. SPF 25 güneş koruması özelliği sayesinde yaz ayları boyunca seni zararlı güneş ışınlarından koruyan bu fondöten, uzun süre kalıcı formülüyle yüzündeki taze görünümü gün boyunca koruyabiliyor.

Maskeye, neme, tere ve bulaşmaya karşı dayanıklılığı Makyaj.com editörleri tarafından test edilip onaylanan bu fondöten, uzun yaz günleri için ideal! Sivilce oluşumuna ve oksitlenmeye karşı da dayanıklı olan Loreal fondöteni yaz makyaj modelleri için tercih edebilirsin. Yüzünde varla yok arasında bir görünüm yaratan, cildinde yağlanma yapmayan ve en güzeli 24 saat boyunca yüzünde fresh bir bitiş sağlayan bu fondöteni hem gündüz, hem de makyaj makyaj modelleri için severek kullanacağına eminiz.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten

L'Oreal Paris Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten

Yaz makyajı için kapatıcılığı yüksek bir fondötene ihtiyacın varsa L'Oreal Paris Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten'i tercih edebilirsin. 24 saate kadar yüksek kapatıcı etkisini devam ettiren bu fondöten, cildindeki kusurları en doğal şekilde gizlemeyi başarıyor. Biz bu Loreal fondöteni hem özel gün makyajları için, hem de gündüz buluşmaları için tercih ediyoruz.

Suya, tere, neme... Kısaca ten makyajını riske atacak her detaya karşı dayanıklı olan Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten, ciltte kadifemsi mat bir bitiş sağlıyor. Eğer senin de cildin yaz aylarında yağlanmaya daha çok müsaitse bu fondöteni çok seveceğini şimdiden tahmin edebiliyoruz. Özel pudra içerikli formülü cildini kurutmadan matlaştırır ve gün boyu parlama kontrolü yaparak yağlanmasına engel olur.

L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

Kalıcılığı yüksek kapatıcılar arasında favorilerimizden biri L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer oluyor. Tüm yüze uygulanabilen bu kapatıcı, yüksek örtücülüğüne rağmen ciltte kalın bir tabaka bırakmıyor ve doğal bir bitiş sağlıyor. Yaz makyajında kalıcılığı yüksek ve bir o kadar da ince bir görünüm yaratan kapatıcı arıyorsan Loreal kapatıcı tam sana göre!

Infaillible More Than Concealer'ın çok az bir miktarı ile bile, göz altındaki koyu halkaları, göz çevresindeki renk eşitsizliğini dengeleyebilirsin. Biz bu kapatıcıyla yüz kontürü yapmayı da çok seviyoruz. Büyük uygulama süngeriyle kolay bir uygulama sağlayan kapatıcını, çene kemiğine ve elmacık kemiklerinin tam altına uygulayarak yüz hatlarını belirginleştireceksin. 24 saat boyunca süper yüksek kapatıcılık elde etmek istiyorsan artık yaz ayları için ihtiyacın olan kapatıcıyı buldun!

L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

Yazın kullanmayı en çok sevdiğimiz makyaj ürünlerinden biri de makyaj bazlarıdır. Makyaj bazları, ten makyajının kalıcılığını arttırıyor ve isteğe göre matlaştırıyor veya tam tersi makyaja ışıltı katıyor. L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları, yaz aylarında makyajının kalıcılığını arttırmanın en pratik yöntemlerinden biri! Fondöteninden önce makyaj bazını uygulamak, cildini ten makyajına hazırlayacak ve kalıcılık süresini uzatacak.

Adeta cildini filtreli gibi gösteren bu makyaj bazları, kızarıklık karşıtı, gözenek gizleyici çeşitlerinin yanında bir de Super Grip Primer ile resmen şift taraflı bant etkisi göstererek fondötenin cilde uzun süre tutunmasını sağlıyor, Resurfacing Primer ile de yağlanmayı kontrol altına alıyor, gözenek görünümünü gizleyerek cildi pürüzsüzleştiriyor. Ultra kalıcı yaz makyajı için makyaj bazını her ten makyajında kullanmalısın, biz Loreal makyaj bazlarını tek başına da kullanmayı çok seviyoruz. Yüzde ağırlık yapmayan ve cildinde uzun süre kalıcı bir etki bırakan makyaj bazlarını tatil çantana da eklemelisin.

L'Oréal Paris Les Macarons Likit Mat Ruj

L'Oréal Paris Les Macarons Likit Mat Ruj

Likit mat ruj trendi bu yaz mevsiminde de devam edecek gibi görünüyor. Makaron kokulu Loreal likit mat rujların kalıcılığına bayılıyoruz. Gün boyu dudaklarda kalıcılığını koruyan, yemek yedikten sonra dahi dudaklarda kusursuz etki sağlayan bu likit mat rujlarla sen de en kısa zamanda tanışmalısın.

Yaz mevsimine en çok yakıştırdığımız mat ruj renklerinden biri 818 Dose Of Rose gül kurusu rengi. Her ten rengine çok yakışan bu mat ruj, dudaklara gün boyu konfor sağlıyor. Arkadaşlarınla buluştuğunda makyajını tazelemek zorunda kalmamak için yanına mutlaka Les Macarons Likit Mat Ruju almalısın.

L'Oreal Paris Les Chocolats Likit Mat Ruj

L'Oreal Paris Les Chocolats Likit Mat Ruj

Kahve tonlarındaki likit mat rujların modası asla geçmez. Her sezon trend olan çikolata tonlarındaki rujlar yaz makyajına çok yakışıyor. Kalıcılığı yüksek kahve ruj arıyorsan, sana L'Oreal Paris Les Chocolats Likit Mat Ruj No: 862 Volupto Choco rengini öneririz. Kahve alt tonlu bir nude ruj, özellikle yazın bronz teninde harika görünecek. Ultra mat etkisini 16 saate kadar göreceğin Loreal mat ruju, yok gibi göz makyajıyla kombinlemeni tavsiye ediyoruz.

Editörün önerisi: Yaz ayları için mat ruj ararken dudaklarını kurutmayan ürünleri tercih etmelisin. Bazı mat rujların dudaklarda adeta pul pul bir görünüm yarattığına şahit oluyoruz. Loreal mat ruj ise tam tersi, dudakları nemlendiriyor, ultra mat etkisine rağmen yumuşacık bir bitiş sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön