loader

Bu yaz deneyebileceğin 7 manikür trendi

Favoriye Ekle
Bu yaz deneyebileceğin 7 manikür trendi

Yaz aylarında klasik oje renklerinden biraz uzaklaşmaya ne dersin? Yazın enerjisini tırnaklarına yansıtmak için rengarenk ojelerden ilham ve nail art önerilerinden ilham alabilirsin. Bu yaz mutlaka denemen gereken 7 tırnak sanatı modeliyle karşındayız. Aşağıdaki manikür önerilerini deneyip haftanın her günü farklı tırnaklarla dikkatleri ellerinde toplayabilirsin.

Manikür önerileri

null

2017 yaz trendlerinde çiçek motifleri oldukça popüler! Sen de tırnaklarına çiçek desenleri çizerek bu modayı takip edebilirsin. Tırnak sanatına yeni başlayanlar için papatya desenleri oldukça pratik olacaktır. Pembe baz ojeni sürdükten sonra beyaz ojeyle papatya yapraklarını çiz. Son olarak çiçeklerin tam ortasına sarı noktalar kondur. Bunu yaparken tel saç tokalarından veya kürdanlardan yardım alabilirsin!

null

Yaz aylarında tırnaklarda asimetrik çizgiler de harika görünüyor. Asimetrik nail art yaparken şeffaf bantlardan yardım alabilirsin. Tırnaklarına rastgele yapıştırdığın bantların arasını farklı renk ojelerle boya. Bantları kaldırdığında rengarenk görünen bir nail art modeliyle karşılaşacaksın. 

null

Tropikal yaz havasını tırnaklarına yansıtmak için palmiye yapraklarından kopya çekebilirsin. Dilersen sadece bir parmağına, dilersen de bütün tırnaklarına yapabileceğin yaprak deseni, özellikle tatil günlerinde mükemmel görünecektir. yine bu nail artta da imdadına kürdanlar yetişebilir :)

null

Tırnaklarında daha pratik bir manikür görünümü için mavi ve beyazın uyumunu tercih edebilirsin. Beyaz mat ojenin tam ortasından mavi ojenle üçgen veya düz çizgiler çizerek yaz manikürünü dakikalar içinde tamamlayabilirsin. Tatile çıkmadan önce manikür yaparken, mutlaka ojeninin üzerine koruyucu bir kat uygulamayı unutma. Böylece ojenin kalıcığılını arttırabilirsin.

null

Bu yaz her yerde gördüğümüz ananas deseni tırnaklarda da harika görünüyor. Nude ojenin üzerine yapacağın ananas deseni sayesinde anında enerjik ve genç bir havaya bürünebilirsin. "Ananas desenini nasıl yapacağız?" diye sorduğunu suyar gibiyiz. Öğrenmek için okumaya devam et.

null

Ananas desenini çizmden önce mutlaka açık renkli baz ojeni sürmelisin. Böylece manikürün daha belirgin görünecektir. Daha sonra sarı ojenle yuvarlaklar çiz. Yuvarlakların için ince uçlu makyaj fırçanı kullanarak çapraz file deseni oluştur. Son olarak yeşil yapraklarını çizerek manikürünü sonlandırabilirsin. İşte ananas desenin hazır!

null

Bu yazın en popüler rengi kuşkusuz pembe oldu! Makyaj trendlerinde de ön plana çıkan pembe rengi, tırnaklarda da harika görünüyor. Tırnaklarında ombreli manikür için makyaj süngerlerinden yardım alabilirsin. Ufak bir sünger parçasına pembe ojeni uygula. Daha sonra tırnaklarına tampon hareketle sür. Ombreli manikür özellikle uzun, küt tırnaklara çok yakışıyor!

İşte sana bu yazın manikür trendinilerini takip ederek, ilham alabileceğin bir sürü harika öneri! İçlerinden en az 2-3 tanesini deneyeceğine eminiz!  

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön