loader

Bu Yaz Makyaj Çantanda Mutlaka Olması Gereken 7 Makyaj Malzemesi

Favoriye Ekle

En yeni makyaj malzemelerini denedik ve mutlaka makyaj çantanda olması gereken önerilerimizi bir araya getirdik!


Bu yaz makyaj çantanda mutlaka olması gereken 7 ürünü senin için seçtik ve detaylarıyla neden seçmen gerektiğini açıkladık! Bu makyaj malzemesi tavsiyelerimizi denedikten sonra, senin de en az bizim kadar memnun kalacağına eminiz. Şimdi, hazırsan yaz makyaj çantanı hazırlamaya başlıyoruz!

1- Parlak bir lipgloss

Parlak bir lipgloss

Yazın en sevdiğimiz şeylerden biri de parlak dudaklar! O yüzden yaz mevsiminde lipsgloss'lar en yakın arkadaşlarımız. Üstelik bir de dudak dolgunlaştırma özellikleri varsa! NYX Professional Makeup'ın Filler Instinct dudak dolgunlaştırıcı lipglossları bize göre bu yazın hitlerinden. Dudaklardaki çizgileri yok eden ve dolgun görünmelerini sağlayan bu dudak parlatıcısı, makyaj çantalarımızda çoktan yerini aldı bile!

2- Göz kamaştıran likit highlighterlar!

nyx professional makeup california beamin likit aydınlatıcı

Biliyorsun ki maksimum ışıltı olmadan yaza "yaz" denemez. Eğer senin için de durum böyleyse, son zamanlarda gördüğün en iyi likit highlighterlardan birini sana öneriyoruz: NYX Professional Makeup California Beamin' likit aydınlatıcı! Tek başına aydınlatıcı olarak kullanabilir, fondöteninin içine karıştırarak aydınlık bir ten makyajı da elde edebilirsin. Hatta bu likit aydınlatıcı tüm vücuda uygulanabiliyor!

3- Yokmuş gibi görünen bir ten ürünü

Yokmuş gibi görünen bir ten ürünü

Yaz sıcağında mümkün olan en ince ten ürününü tercih ediyoruz. Bizim için önemli olan ince yapısıyla ağırlık yaratmaması, cildimizdeki kusurları gizlemesi ve aynı zamanda da yokmuş gibi durması. Eğer sen de böyle bir ten ürünü arıyorsan, NYX Professional Makeup'ın Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendiricisini deneyebilirsin. Yüzde o kadar güzel duruyor ki, her aynaya bakışımızda ne kadar taze ve sağlıklı göründüğümüzü fark ediyoruz.

4- İnce ve yüksek örtücü bir kapatıcı

maybelline instant anti age eraser kapatıcı

Yaz makyajında işin sırrı hafiflikte. Makyajında kullanacağın ürünlerin hem ince hem de etkili olması gerek. Yüzündeki kusurları ve göz altı morluklarını kapatmak için de ince ama kapatıcılık özelliği yüksek bir kapatıcı tercih etmelisin. Çizgilere dolmayan, bir kere uyguladıktan sonra tüm gün kalıcılığını koruyan ve en koyu göz altı morluklarını gizleyen Maybelline Instant Anti Age Eraser kapatıcının yeni renkleri bu yaz makyaj çantalarının favorisi! 121 Light Honey rengi tam hafif bronzlaşmış cildin için en iyi kapatıcı renk seçeneklerinden biri.

5- Doğal ve kalın kaşlar

Doğal ve kalın kaşlar

Doğal ve kalın kaş modası geri döndü. Eğer birkaç pratik adımda doğal ve kalın görünen kaşlar elde etmek istersen, sana en yeni keşiflerimizden birini önereceğiz: NYX Professional Makeup Fill & Fluff kaş kalemi, damla şeklindeki ucu ve kaşık kaş fırçası ile doğal kaş makyajı için ideal. Önce şekillendir, sonra da kaşık fırçası ile doğallaştır, işte bu kadar kolay!

6- Kusursuz bronzluk

maybelline city bronzer

Bu yaz hem yüzünün hem de vücudunun kusursuz bir bronzlukla ışıldamasını istersen, Maybelline City Bronzer'ı mutlaka denemelisin.Kremsi yumuşak yapısı ve doğal tonu ile bu bronzerı dener denemez bayıldık! City Bronzerı hem yüzünü ısıtmak için hem de kontür yapmak için rahatlıkla kullanabilirsin.


7- Glass Skin makyaj spreyi

maybelline glass sprey

Gelelim, makyaj çantanda olduğu için her seferinde keyfini yerine getirecek bir makyaj malzemesine: Maybelline Glass Sprey, cilde doğal ve canlı bir parlaklık vermek için ihtiyacın olan tek şey! Glass Skin trendini yakalamak ve makyajını sabitlerken aynı zamanda da nemli bir bitiş elde etmek istersen, bu spreyi makyaj çantana mutlaka eklemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön