loader

Bu Yaz Makyaj Çantanda Mutlaka Olması Gereken Ürünler

Favoriye Ekle
Bu Yaz Makyaj Çantanda Mutlaka Olması Gereken Ürünler

Yaz makyaj çantalarının vazgeçilmezlerini bir araya getirdik!

Güneşin tüm ışıltısını cildimizde toplamak, doğal ama bir o kadar da pürüzsüz, aydınlık bir cilt görünümü elde etmek için sana harika makyaj malzemeleri önereceğiz. Bu yazıyla beraber, yaz makyaj çantanı yenilemeye hazır ol!

Parlama karşıtı bir makyaj bazı

Yazın canımızı en çok sıkan durumlardan biri de sıcağın etkisiyle parlama yapan bir ten makyajı. Bunun önüne geçmek için yüzündeki yağlanmayı kontrol altına alan ve parlamasına engel olan bir makyaj bazı kullanmak. L’Oréal Paris’in Infaillible Matlaştırıcı makyaj bazını, ten makyajından önce cildine uygulayarak o istenmeyen parlamayı kolayca engelleyebilirsin!

Aydınlık veren bir renkli nemlendirici

Özellikle sıcak ve nemli havalarda, ağırlık yaratan, kalın ten makyajlarından koşarak uzaklaşıyoruz. Yoğun fondöten görünümünden uzaklaşıp, soluğu renkli nemlendiricilerde aldığımız yaz günlerinde, L’Oréal Paris’in yeni Wake Up & Glow ailesinden Bonjour Nudista’yı elimizden düşüremiyoruz. Aydınlık etki veren bu renkli nemlendirici hem renk eşitsizliklerini çok doğal bir şekilde gideriyor hem de cilde taze bir etki veriyor.

Aydınlatıcı olmadan olmaz!

Yaz aylarında aydınlatıcı adımını es geçmemiz mümkün değil. Bronz görünümüne ışıltı katan, en sevdiğimiz aydınlatıcılardan biri de L’Oréal Paris’in yeni Glow Mon Amour likit aydınlatıcısı. İçerisinde hindistan cevizi yağı barındıran Glow Mon Amour, hem yüzün yüksek bölgelerine sürmek hem de fondötene karıştırmak için ideal.

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Glow Mon Amour aydınlatıcıyı vücudunda da kullanabilirsin. İster direk istersen de vücut nemlendiricinin içine karıştırarak, omuzlarına, kollarına ve bacaklarına uygulayabilirsin.

Bronzer ve şeftali tonlarının uyumu

Bu yaz henüz tatile çıkamamış olsan da bunu dert etme! İstediğin o doğal bronz görünümü elde etmen için sana harika bir önerimiz var. L’Oréal Paris’in Back To Bronze bronzlaştırıcı pudrası ve Life’s a Peach allığını birlikte uygulayarak, doğal bir bronz görünüm elde edebilirsin. Bu iki ürünü bu yaz makyaj çantandan eksik etmemeni şiddetle öneriyoruz!

Minik bir far paleti

Yazın göz makyajı için pratik bir far paleti işini fazlasıyla görecek. Hem günlük tonları bir arada barındıran hem de içerisinde göz makyajını biraz renklendirmeni sağlayacak canlı bir ton içeren L’Oréal Paris La Petite Palette far paletlerinden mutlaka edinmelisin. Makyaj çantanda çok az bir yer kaplayacak bu paletle hem günlük göz makyajları yapabilir, birkaç küçük dokunuşla geceye uyarlayabilir aynı zamanda da renkli bir dokunuş da ekleyebilirsin.

Suya dayanıklı maskara

Suya dayanıklı maskaralar, sanıyoruz ki yaz makyaj çantalarının olmazı. Yazın nemine dayanıp akmayan, denize veya havuza girsen de akmayan bir maskara arıyorsan, L’Oréal Paris’in Paradise waterproof maskarasını yaz makyaj çantana mutlaka eklemelisin!

Yazın hiti parlak dudaklar

Mat dudak görünümleri her ne kadar vazgeçilmezimiz olsa da yazın gelişiyle mat rujlara biraz ara verip parlak bitişli rujlara yer açtık. Özellikle L’Oréal Paris’in Color Riche Shine rujlarının yeni renkleri bir harika. Önerimiz ise 659 Blow Your Glow her makyaja yakışacak nude bir ton!

Photo Pinterest, Google

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön