loader

Bu Yaz Mutlaka Denemen Gereken En İyi Bronzerlar

Favoriye Ekle

Yazın birinci koşulu bronz olmak! Biz de bu yaz mutlaka denemen gereken en iyi bronzerları senin için sıraladık!

İster tüm yıl boyunca hayalini kurduğun tatile gitme fırsatı bulup bronzlaşmış ol, ister tatil fikri senin için şimdilik hayallerde yer alsın, yaz demek bronz olmak demek. Hem bronzlaşmış tene hem de güneşe çıkmamış tenlere yakışan, bu yaz mutlaka denemen gereken en iyi bronzlarla karşındayız!

1. Maybelline New York City Bronzer

maybelline new york city bronzer

Bize sorarsan, Maybelline New York’un City Bronzerı herkesin sahip olması gereken bronzerlardan. Eğer henüz denemediysen hem soğuk hem de sıcak 4 farklı tondan oluşan City Bronzerı hemen denemelisin. Her cilt tipine uyacak, koyu ve açık tondaki bronzerlardan sana uygun olanını seçebilir veya iki farklı rengi karıştırarak cildine en uygun tonu yaratabilirsin. Kremsi yapısı ve kadifemsi mat bitişi o kadar doğal bir sonuç veriyor ki, bronz olmasan bile güneşin tüm etkisini üzerinde toplayabilirsin. İçeriğindeki kakao yağı sayesinde cildinde yumuşacık bir etki bırakan Maybelline Bronzer ile bol bol brontouring makyajı yapmalısın.

2. L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

l'oréal paris back to bronze pudra

L’Oréal Paris’in yeni “Wake Up & Glow” ailesi bu aralar yakın radarımızda. L’Oréal Paris Back To Bronze bronzlaştırıcı mat pudra ise bu yazın hitlerinden biri. Cilde doğal bir etki veren, çok ince yapılı bu bronzer daha ilk uygulamada etkiyi tam veriyor. Hindistan cevizi içeren doğal yapısı cilde tam Akdeniz sahillerinde bronzlaşmış etkisi veriyor? Bu etkiyi kim istemez ki?

3. Lancôme Bronze & Glow Bronzer ve Aydınlatıcı Paleti

lancome custom glow drop likit bronzer

Işıltılı bronzerlar en sevdiklerimizden! Lancome'un Custom Glow Drops likit aydınlatıcılarından Rose Glow, tam bir sıcak tonlu bronzer rengi. Yazın güneşlenip yanmış, bronzlaşmış etkiyi yılın her günü elde etmek istersen, bu likit bronzer tam sana göre!

4. NYX Professional Makeup California Beamin' Bronzer

nyx professional makeup california beamin bronzer

NYX Professional Makeup'ın California Beamin' bronzerı, içerisindeki ışıltılarla güneşin bronzlaştırıcı etkisini cilde yansıtmak için en iyi bronzerlardan biri. Vegan formülü, kremsi yapısı ve hafif ışıltısı ile cilde doğal bir bronzluk veren California Beamin', yüzde olduğu gibi vücutta da kullanılabiliyor. Yumuşacık yapısı sayesinde kolayca dağıldığı ve doğal bir etki verdiği için, bu bronzer favorilerimizden!

5. YSL Beauty Les Sahariennes Bronzing Stones Bronzlaştırıcı Pudra

Bu Yaz Mutlaka Denemen Gereken En İyi Bronzerlar_1

Kremsi bitişte, ciltle anında bütünleşen ve hayatının tatilini yapıp bronzlaşmış görünümü veren YSL Beauty Les Sahariennes Bronzing Stones, bronzer denince aklımıza ilk gelenlerden. Ciltte asla ağırlık yapmayan ve yaz sıcaklarına dayanıklı bir yapısı olan bu bronzerı çantana at ve kendini yazın akışına bırak!

6. Armani Beauty Fluid Sheer Likit Bronzer

Bu Yaz Mutlaka Denemen Gereken En İyi Bronzerlar_2

Bronzer dediğimiz illa da pudra yapıda olacak değil, şimdi de likit bir bronzer önerisiyle karşındayız. Armani Beauty’nin Fluid Sheer serisindeki aydınlatıcıyı ne kadar sevdiğimizi biliyor olmalısın. Serideki diğer bronz renkler de, likit yapıları ile çok kolay uygulanıyorlar ve ışıltılı, doğal bir sonuç veriyorlar. Eğer bu yaz likit bronzerlara bir şans vermek istiyorsan, Armani Beauty Fluid Sheer’ın bronz tonları tam sana göre.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler