loader

Bu Yaz Mutlaka Denemen Gereken Parlak Rujlar

Favoriye Ekle

Yazın yapmayı en sevdiğimiz makyaj stilleri, ışıltılı ve parlak makyajlar. Bu yazımızda, bu yaz mutlaka denemen gereken parlak rujları bir araya getirdik!

Ten makyajında aydınlık ve ışıltılı bitişler son derece popüler. Fondötenlerimizi aydınlık ve ışıltılı bitişli olanlarla güncelledik ve parlak cildimizin tadını çıkarıyoruz! Dudaklara gelince, bu yaz neredeyse sadece parlak renkleri kullanıyoruz. Yaptığımız araştırmalar ve denemeler sonucunda bizim en beğendiğimiz 7 parlak ruju seninle paylaşıyoruz. Parlak ruj önerisi bekleyenler buraya!

1. Maybelline Super Stay Vinyl Ink Rujlar

1. Maybelline Super Stay Vinyl Ink Rujlar

Son zamanlarda aklımızı başımızdan alan bir ruj serisi var: Maybelline Superstay Vinyl Ink rujlar! Süper kalıcı ve süper parlak bitişli bu rujlar, yemeye, içmeye ve bulaşmaya dayanıklı formülleriyle favori parlak rujlarımızdan oldular. Nude, kırmızı ve pembe tonlara sahip, parlak bitişli ama aynı zamanda da 16 saate kadar kalıcı formülleri sayesinde gün boyu rujumuzu yenilememize gerek kalmıyor. Üstelik son derece hafif formüllü ve yapışkan his bırakmıyorlar.


2. L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujlar

l'oreal paris color riche shine rujlar

İkonik rujlardan L'Oréal Paris Color Riche Shine bizim her daim en çok beğendiğimiz rujlardan biri. Yumuşacık yapısı, parlak bitişi sayesinde biz bu seriye bayılıyoruz. 

L'Oréal Paris Color Riche Shine rujlardan 247 Shot of Sun ve 658 Topless rengi bizim için bu yazın en favori renklerinden ikisi. Shot of Sun tam bir yaz rengi! Açık turuncu tonlarındaki bu renk dudaklarda güneşin yansımasını bırakıyor. Topless rengi ise nude tonunun en parlak rengi. Dudaklarında varla yok arasında bir parlak ruj arıyorsan tercihin Topless rengi olmalı!

3. NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

Transfere, bulaşmaya hatta maskeye dayanıklı bir lip gloss var desek? Evet, yanlış duymadın! NYX Professional Makeup Shine Loud Lip Gloss'lar, tek sürüşte yoğun renk etkisi veren, 16 saate kadar kalıcı, konforlu ve nemli bir bitiş sağlıyorlar. Bir tarafında likit mat, diğer tarafında da şeffaf lip gloss bulunan bu çift taraflı ruj, dudaklara yapışkan bir his olmadan mükemmel bir parlaklık veriyor.

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujları istersen tek başına likit mat veya şeffaf lip gloss olarak kullanabilir, istersen de likit mat üzerine şeffaf lip gloss sürerek gün boyu kalıcı parlaklık elde edebilirsin. Bu lip gloss o kadar kalıcı ki, maskeye bile bulaşmıyor. Sadece gerek gördüğün anlarda, parlatıcı kısmını yenilemen yeterli. Üstelik 24 farklı renk seçeneğinin her biri tam yazlık, göz alıcı renkler. Renk önerimiz ise sıcak nude tonlu Goal Crusher!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4. Lancome L'Absolu Lacquer Likit Rujlar

Lancome parlak ruj

Yoğun pigmentli parlak ruj arıyorsan sana önerimiz Lancôme L'Absolu Lacquer ruj olacaktır. Tek bir katta bile oldukça parlak ve iddialı bir renk sunan bu rujlar yaz aylarına çok yakışıyor. 

Dudaklarında ıslak görünümlü bir bitiş arayanlar, yaz mevsiminde fresh ve çekici görünmeyi sevenler Lancôme L'Absolu Lacquer rujlarla en kısa zamanda tanışmalı!

Mutlaka denemeni önerdiğimiz renkler:
  • 366 Power Rose: Tam bir yaz pembesi
  • 315 Energy Shot: Plaj partisine en çok yakışan renk
  • 312 First Date: İlk buluşmaların olmazsa olmaz çekici pembe tonu

5. YSL Beauty Water Stain Likit Rujlar

ysl water stain

2022 yaz dudak trendleri arasında kırmızı alt tonlu parlak ve ıslak bitişli ruj trendi ilk sırada yer alıyor. Tam bir yaz kız olmak için ıslak bitişli kırmızı, nude, turuncu ve bordo rujlara yakından bakmalısın.

Bizim bu sezon en sevdiğimiz parlak rujlar YSL Beauty Water Stain serisinden çıkıyor. Özellikle 613 Cascade Bordeaux rengi tam bir yaz bordosu! Dudaklarında doğal bir bitiş bırakan aynı zamanda yüzüne canlılık kazandıran bu rengi yoğun makyaj yapmadan canlı görünmek istediğin günlerde sürmelisin. 

Editörün önerisi: Sıcak yaz günlerinde makyaj yapmak oldukça zor olabiliyor. Yok gibi görünen makyaj için maskara - kapatıcı ve parlak ruj üçlüsünden yardım almalısın. 

6. Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar

armani beauty extacy shine rujlar

Uzun süre kalıcı ve yapış yapış bir his bırakmayan parlak ruj arıyorsan Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujla tanışmalısın. Hem dudağı nemlendiren hem de yoğun bir parlaklık sağlayan bu seriyi biz çok sevdik. Yaz aylarında kullandığımız parlak rujlar genellikle daha soft renklerden oluşuyordu. Fakat Armani Ecstasy Rujlar bugüne kadar gördüğümüz en yoğun renkli parlak rujların başında geliyor.

7. L'Oreal Paris Plump Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

l'oreal paris plump & shine rujlar


Hem dudaklarım parlak görünsün hem de daha dolgun dursun diyenler buraya! L'Oreal Paris Plump Shine Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar, dudaklarında ıslak bir etki yaratırken aynı zamanda dudaklarının daha büyük görünmesini sağlıyor. Genellikle ince dudaklara sahip olanlar parlak rujlar sürmekten çekinirler. Parlak lipglossların dudakları daha ince gösterme etkisinden korkuyorsan Loreal dudak dolgunlaştırıcı rujla tanışmalısın. Bu koleksiyondaki kırmızı ve pembe alt tonlu parlak rujlarla kendini çok çekici hissedeceksin.

8. NYX Professional Makeup Filler Instinct Likit Rujlar

nyx filler instinct gloss

Dudaklarını daha dolgun gösterecek dudak parlatıcısı için NYX Professional Makeup Filler Instinct ile tanışmalısın. 6 farklı rengi olan NYX dudak parlatıcısı, ışığın yansımasından yararlanarak dudaklarını daha büyük ve dolgun göstermeyi amaçlıyor.

Eğer rujunun üzerine şeffaf parlatıcısı sürmek istersen sana NYX Professional Makeup Filler Instinct Let's Glaze rengini öneririz. Hem oldukça ıslak bir görünümü olan hem de dudaklarında yapışkan bir his bırakmayan bu şeffaf dudak parlatıcısı her makyaj çantasında olmalı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler