loader

Bu Yılbaşı İhtiyacın Olan Tek Ruj Seti'ni İnceliyoruz!

Favoriye Ekle
Bu Yılbaşı İhtiyacın Olan Tek Ruj Seti'ni İnceliyoruz!

Yılbaşı makyajının odak noktası dudaklardır. Sen de bu yılbaşında dudaklarını ön plana çıkarmayı istiyorsan sana harika bir önerimiz olacak. 4 rujdan oluşan Armani Beauty Lip Maestro ve Lip Magnet Midi Tanışma kiti bizim bu sene kendimize aldığımız en iyi hediyelerden biri!

2019 yılına damgasını vuran likit mat rujları denemeyi çok seviyoruz. Özellikle kadife bitişli, yüksek pigmentli rujları keşfetmek bizi çok mutlu ediyor. 2019 yılının sonlarında kendimizi şımartmak için Lip Maestro ve Magnet Midi Tanışma kitini aldık. Şimdi senin için bu kitteki rujları tek tek inceliyoruz. Eğer sen de kız arkadaşına veya kendine bir hediye arıyorsan hiç düşünmeden bu ruj setiyle tanışmalısın.

Armani Beauty Lip Maestro Midi Kiti

midi set

Ruj setlerini olduk olası çok seviyoruz. Tek bir seferde birden fazla ruj rengi deneme şansı veren bu paketler bizim gibi makyaj tutkunları için tam koleksiyon ürünü oluyor.

Bugüne kadar en sevdiğimiz likit mat rujlardan olan Armani Beauty Lip Maestro’nun midi kit çıkarttığını duyunca bu paketi hemen sepetimize ekledik. 4 farklı çarpıcı renkten oluşan Lip Maestro Kit bizi ‘yılbaşı gecesi hangi ruju süreceğim?’ derdinden kurtardı. 200, 400, 402 ve 500 numaralı likit mat ruj renklerinden oluşan bu paketin içindeki rujlar tam yılbaşı partisine giderken sürülebilir renklerden oluşuyor!

Armani Beauty Lip Maestro rujların yapısı

rujların yapısı

Likit mat ruj alırken dudağını kurutmayacak, pul pul dökülmeyecek ve yoğun renk pigmentasyonuna sahip olan rujları tercih etmelisin. Lip Maestro likit mat rujlar, tam da bahsettiğimiz özelliklere sahipler. Lip Maestro rujların yapısı tam anlamıyla kadife yumuşaklığında! Dudaklarda kalın ve gergin bir his bırakmıyor.

Armani Beauty Lip Maestro rujların en sevdiğimiz özelliği ise bu kadar yumuşak olmalarına rağmen oldukça mat bir bitişe sahip olmaları. Bu mat bitiş sayesinde ruj rengini dudağında yoğun olarak görebiliyorsan. Likit mat ruj aplikatörü sayesinde dudağının kıvrımlarına dahil olmak üzere kolayca rujunu sürerek yılbaşı makyajını tamamlayabilirsin.

Armani Beauty Lip Maestro Midi Kitteki ruj renkleri

Armani Beauty Lip Maestro 200

armani

Gül kurusu nude tonlarındaki bu rengi, yılbaşı gecesi yoğun siyah göz makyajınla kombinleyebilirsin. Her ten rengine uyan bu nude likit mat rujunu 2020 yılının her günü kullanabileceksin.

Armani Beauty Lip Maestro 400

500

Yılbaşı kırmızısı olarak adlandırabileceğimiz bu kırmızı mat ruju 31 Aralık gecesi biz kesinlikle sürüyoruz, sana da aynısını öneriyoruz!

Armani Beauty Lip Maestro 402

100

Koyu kırmızı likit mat ruj sevenler bu 402 numaralı kırmızı tonu mutlaka denemeliler. Koyu kırmızı rujunu bronz göz makyajıyla kombinleyebilirsin.


Armani Beauty Lip Maestro 500

armani lips

Soğuk alt tonlu nude rengini sevenler 500 numaralı Lip Maestro rengine bayılacaklar. Her cilt tonuna yakışan bu renk, yüze cool bir görünüm kazandırıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön