loader

Buğulu göz makyajı savaşı: Eva Longoria vs. Jennifer Lopez

Favoriye Ekle
Buğulu göz makyajı savaşı: Eva Longoria vs. Jennifer Lopez

Her ikisi de Latin asıllı ve her ikisi de Amerika'nın en ünlü ve en başarılı isimlerinden; Jennifer Lopez ve Eva Longoria. L'Oréal Paris güzellik elçilerinden olan iki güzel yıldız, güzelliklerinin sırrını galiba Latin kökenlerine bağlı. Her zaman bronz, buğday tenleri bunun bir kanıtı!

Geçen seneki Cannes Film Festivali'ne katılırken Eva Longoria, örgülü saçı ve ten rengi elbisesiyle göz doldurmuştu. Jennifer Lopez de bu sene düzenlenen Golden Globe ödüllerinde derin dekolteli, ışıltılı elbisesiyle tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu iki Latin güzelin ortak noktaları ise, dumanlı göz makyajı!

Bir tarafta ünlü oyuncu Eva Longoria, diğer tarafta dünya çapında bir diva Jennifer Lopez! Bakalım hangisini tercih edeceksin?

Eva Longoria

Güzel aktris, 67. Cannes Film Festivali'ne katılırken elbisesiyle uyumlu tonlarda, siyah rengin yoğun olduğu dumanlı göz makyajını tercih etmişti. Koyu sarı ışıltılar ekleyerek de dikkatleri gözlerine çekmişti. Göz çevresini çerçeveleyen siyah göz kalemi kahverengi gözlerini kusursuz şekilde vurgulamıştı.

Jennifer Lopez

Oyuncu, şarkıcı ve süper bir anne! Jennifer Lopez, bu seneki Golden Globe töreninde, gösterişli bir gece elbisesi tercih etmişti. Doğal dalgalı saçları, nude makyajıyla bize ilham olmuştu. Makyajının en can alıcı noktasıysa, şüphesiz dumanlı göz makyajı olmuştu. Koyu gri tondaki göz farını, tüm göz kapağına ve alt kirpik diplerine uygulayıp, göz kapağının hemen üzerine açık bakır göz farını sürerek sen de bu görünümü elde edebilirsin. Tabii ki cömertçe maskara uygulamayı da ihmal etme!

Şimdi jüri sensin!

İki yıldızın makyajı da bizce harika! Biz aralarından bir türlü tercih yapamadık, oylamaya katılarak bize yardımcı olmaya ne dersin?

Editörden notlar: Göz makyajları yoğun olduğu için, makyajlarının geri kalanında sadece nude renkler kullandıklarını fark ettin mi? Sen de makyajında denge oluşturmak için bu tekniği kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön