loader

Bugün Hangi YSL Beauty Vinyl Couture Mascara Modundasın?

Favoriye Ekle
Bugün Hangi YSL Beauty Vinyl Couture Mascara Modundasın?

Bugün siyahlara bürünüp deri ceket ile gayet asi görünürken yarın toz pembe bir kazak ve uçuş uçuş bir etek ile evin minik hanımına dönüşebilme özelliği biz kadınlara mahsus. O yüzdendir ki erkekler kadınları anlamakta epey bir zorlanır. E haklılar da. Bir kot bir t-shirt ile hayatını geçiren bir erkek, içerisinde kaç tane kişilik barınabilir ki! Oysa biz kadınlar öyle mi? Bu konuyu artık açıklığa kavuşturalım. 

Her sabah farklı bir modda, farklı bir ruh haliyle uyanmak bir yana dursun, yeni biriyle tanışacağımız zaman karmaşa iki katına çıkıyor. İçinde hem tatlı bir kız çocuğu hem de asi bir genç kız barındırabilme özelliğine sahipken o gün hangisini ön plana çıkaracağımıza karar vermekte epey bir zorlanıyoruz. Neyse ki bugünlerde yepyeni bir maskara serisi ile tanıştık ve bu konuda bize yardımcı olmakta usta. Cansu Yeğin’in farklı ruh hallerini yansıtan makyajlarıyla güzelliğini ön plana çıkardığı videodan da anlayacağın gibi YSL Beauty Vinyl Couture maskaralardan bahsediyoruz. Renkli, çarpıcı ve ultra etkili serinin içerisinde yok yok.

null

YSL Beauty Vinyl Couture maskara serisinin 9 farklı rengi var. Bu da demek oluyor ki 9 farklı sen, 9’dan çok daha fazla seni tanımlayan makyaj! Siyah renginden başlamamız gerekirse dipten uca hacim veren etkisiyle iddialı bir görünüm elde edebileceğin bir maskara. Sadece iddia aramıyorum biraz da parıltıya ihtiyacım var dersen Glitter rengi ile üzerinden bir kat geçerek hem farklı hem de daha önce görülmemiş bir gece makyajına imza atabilirsin. 

null

Maskara serisinin bizleri en çok heyecanlandıranları gökkuşağı renkleri! Daha çok festivallerde ve özel partilerde tercih edilen renkli takma kirpikleri günlük hayatta uygulamak epey bir abes olurdu ama bu maskaralar ile içimizdeki durmadan dans etmek isteyen kız uyandığı bir gün sokaklarda gezebiliriz! Hatta alt kirpiklere pembe üst kirpiklere mavi olanı uygulayıp rengârenk bir bere ile bile kombinleyebiliriz. Bugün de böyle hissediyoruz kime ne, değil mi? 

null

YSL Beauty Vinyl Couture maskaraların sadece maskara olmadığını o gün göstermek istediğin tavrı çok net ortaya koymana yardımcı olacak bir araç olduğu artık belirtmemize gerek yoktur diye düşünüyoruz! Hemen sahip olmak istiyorsan en yakın Sephora mağazasına koş. Bu güzel seri tüm renkleriyle seni Sephora mağazalarında bekliyor! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön