loader

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!

Favoriye Ekle

Şimdi bizimle birlikte burcuna göre gelin makyajını seçmeye ne dersin? Yakın zamanda planların arasında evlenmek varsa ve o büyük gün için makyaj önerileri arıyorsan, belki de burcuna göre sunduğumuz önerilerimize de kulak verebilirsin.

Her burcun farklı özellikleri olduğuna göre, makyajda da bu özelliklere göre farklılaşmak bizce çok akıllıca! Şimdi aşağıdan burcunu seç ve sana özel önerilerimize kulak ver!

Koç burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_1

Koç burcu kadınlarının çekicilikleriyle ön planda olduğunu söylersek yalan olmaz. Hatta öyle ki, “hanımefendi” ve "asalet” kelimelerinin karşılığı bile olabilirler! Durum böyle olunca, tüm güzelliklerini ön plana çıkaracak, feminen makyaj stilleri tam koç burcu kadınlarına göre! Bize sorarsanız koç burcu kadınları düğün makyajlarında mutlaka kırmızı ruj, pembe tonlarında bir allık ve hatta takma kirpik tercih etmeliler!

Boğa burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_2

Boğa burcu kadınları ile ilgili doğru bildiğimiz bir şey varsa, o da girdikleri ortamlarda dikkatleri anında üzerlerine çekmeleri! O büyük gecede zaten tüm dikkatler üzerlerinde olacağı için onlardan mutlusu yok ama yine de birkaç öneri ile boğa burcu kadınları, düğün gecelerinde yıldız gibi parlayabilirler. Peki bu öneriler neler mi? Her zaman ne istediğini bilen bir boğa burcu kadını, bize sorarsan zarif bir makyaj isteyecek o yüzden önerilerimiz ise zarif bir makyaj stilinden yana. Asla aşırıya kaçmadan, beğendiği yerleri ön plana çıkarmak isteyen boğa kadınına buğulu göz makyajı ve kusursuz bir ten makyajı çok yakışacak!

Editörün önerisi: Buğulu makyaj dediğimizde aklımıza ilk gelen far paletlerinden Urban Decay Smokey paleti mutlaka denemelisin!

İkizler burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_3

Her zaman canlı, ererjik ve neşeli olan ikizler burcu kadını, eminiz ki gelin makyajında biraz daha parlak renkler kullanmak isteyecek! Yeni fikirlere her zaman açık olan ikizler burcu kadınlarına önerimiz bu sezonun canlı renklerini denemelerinden yana. Şeftali tonlarında allıklar, turuncu-kızıl tonlarda bir göz makyajı ve nude tonlarda likit mat rujlar, gelin makyajlarında tam onlara göre! Bronzer ve strobing trendlerini de yakından takip ettiklerine de emin olduğumuzdan, ikizler burcu kadını bu yaz güzellikleriyle asla unutulmayacak gelinler arasına girecekler!

Editörün önerisi: Nude tonlarda likit mat rujlar için en çok seçeneği Nyx Professionel Makeup'ın Lingerie serisinde bulduğumuzu seninle paylaşmadan geçemeyiz. Düğün makyajına en çok yakışacak nude tonlar, aynı zamanda uzun süre kalıcılıklarıyla kalbimizi fethediyor.

Yengeç burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_4

Doğallığı seven yengeç burcu kadınları bu yaz gelin makyajlarında natürel görünümlerin peşine düşmeliler. Kapatıcılığı yeterli ama fazla ağırlık yapmayan fondötenlerle daha doğal bir görünüm yakalayıp, göz makyajlarında da yine doğal tonları tercih edebilirler. Gülümsemeleri ile akıllara kazınan yengeç burcu kadınlarına gelin makyajlarında öncelikli tavsiyemiz, dudaklarını ön plana çıkaracak romantik-pembe tonlarda bir ruj ve lip gloss seçmeleri.

Aslan burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_5

Tüm gözlerin üzerlerinde olmasına son derece alışık olan aslan burcu kadınları, hayatlarının o büyük gününde de bir star olma fırsatını sonuna kadar değerlendirirler. Bu yüzden, yıllar sonra bile düğün fotoğraflarına baktıklarında ne kadar güzel olduklarını görmek isteyecekleri şüphesiz. Durum böyle olunca bizim de aslan burcu kadınlarına önerimiz, pürüzsüz bir ten makyajı, kırmızı ruj ve tabii ki kusursuz bir eyeliner!

Editörün önerisi: Kusursuz bir eyeliner çekmek öyle kolay değil ama bu işi kolaylaştıran bir ürün önermeden de olmaz: Lancôme'un Grandiôse eyelinerı, bükülebilen başlığı ile bu zorlu işi çocuk oyuncağına çeviriyor.

Başak burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_6

Detaylara kafayı takmaları ile bilinen başak burcu kadınları için gelin makyajı önerilerimizde ilk sırada porselen makyaj geliyor. O büyük gecede, aynaya baktıklarında ciltlerinde tek bir kusur bile görmek istemeyeceklerinden, makyaja başlamadan önce renkli kamuflaj paletleri en yakın arkadaşları olacak gibi görünüyor! Göz makyajında abartıdan uzak ama akıllara kazınacak kadar kusursuz bir görüntü beklediklerinden, bu sezonun trendlerinden bronz tonları tercih edebilirler. Tüm gece rujlarını kontrol etmek istemeyecekleri için başak burcu kadınlarına önerimiz, kalıcılıklarıyla kalbimizi fetheden likit mat rujlardan yana!

Editörün önerisi: Pürüzsüz bir ten makyajı için sana kamuflaj paleti önerimiz, tabii ki son zamanlardaki favorimiz Maybelline New York Master Camo palet! Kusurları ne kadar iyi şekilde nötrlediğini göreceksin!

Terazi burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_7

Estetik anlamda son derece iddialı olan terazi burcu kadınlarının bize göre makyaj tercihleri arasında kontür yok. Bunun yerine yüzündeki belirli yerleri ön plana çıkarmak isteyeceklerinden, onlara gelin makyajlarında önerimiz strobing makyajı! Bu yaz evlenecek bir terazi burcu mutlaka çoktan harika bir bronzluk yakalamış olsa da, gelin makyajında biraz daha fazlasına hayır demeyecek ve aydınlatıcılarla bu güzelliğini daha da ön plana çıkarmak isteyecek. Kontüre ihtiyaç duyan terazi burcu kadınlarına önerimiz bronzer ile kontür trendini denemesi!

Akrep burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_8

Mıknatıs gibi çekici, son derece kadınsı ve büyüleyici…Bu üç özellik tam olarak akrep burcu kadınlarını tanımlıyor. Gelin makyajlarına gelirsek, bize göre bir akrep burcu kadını kusursuz dumanlı göz makyajı ve dikkat çekici bir dudak makyajı tercih edecektir. Yüzünde dikkat çeken ve güzel olan yerleri ön plana çıkarmayı çok iyi bilen akrep burcu kadınları, düğün gecelerinde unutulmaz olmayı da çok iyi becerecekler. Kendilerine önerimiz, o kusursuz makyajlarının gece boyunca bozulmasına engel olmak için makyaj sabitleme spreyini ihmal etmemeleri!

Editörün önerisi: Makyaj.com ofisinde, makyaj sabitleme spreyleri arasında en çok sevileni, Urban Decay All Nighter sprey. Makyajın bozulmasına asla izin vermediği için, böyle özel günler için ideal!

Yay burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_9

Dağınıklıkları ve rahata olan düşkünlükleriyle bilinen yay burcu kadınlarının da eminiz ki gelin makyajları konusunda da kafaları oldukça karışık! Tam bir makyajı beğenip karar verirken aklı başka biriyle çeliniyor olabilir. Bu yüzden yay burcu kadınlarına önerimiz, abartıdan uzak durmaları ve doğal görünümleri tercih etmeleri. Gözlerde toprak tonlarıyla buğulu bir görünüm ise olmazsa olmazları. Fazla makyaj onları rahatsız edeceği için aydınlık ve doğal bir ten makyajını düşünmeliler. Makyaj trendlerini çok fazla takip etmediklerini bilsek de yine de yay burcu kadınlarına bu yazın en sevdiğimiz trendlerinden olan aydınlık ten makyajını denemelerini şiddetle öneriyoruz!

Oğlak burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_10

Güçlü karakterleri ile bilinen oğlak burcu kadınları özel günler söz konusu olduğunda hem kusursuzluğu hem de garantiyi isterler. Yüz hatlarının belirgin olmasına rağmen, gelin makyajlarında kontür tekniklerine oldukça önem vereceklerine eminiz. Uç noktaları sevmedikleri için makyajlarında da abartıyı istemeyeceklerinden, genelde doğal tonlar tercih eden oğlak burcu kadınlarına önerimiz buğulu bir göz makyajı ve yine pembe-nude tonlarında mat dudak makyajlarından yana.

Kova burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_11

Yaratıcı ve özgürlüklerine son derece düşkün olan kova burcu kadınları, hayattaki çoğu konuda olduğu gibi düğün makyajlarında da yönlendirmeye ihtiyaçları olmayacak ama eğer bir öneriye ihtiyaçları varsa, onlara buğulu göz makyajlarının çok yakışacağını söyleyebiliriz. Bu yazın trendlerinden bronz tonları tercih ederek, bakışlarına biraz ışıltı ekleyebilirler. Herkesten farklı bakış açısıyla makyajına alışılmadık bir detay ekleyecek kova burcu kadınına önerimiz aydınlatıcı olarak duo chrome aydınlatıcıları denemeleri!

Editörün önerisi: Duo-chrome aydınlatıcılar kuşkusuz bu yazın en özgün ürünlerinden. Denemek istersen, Nyx Professional Makeup'ın Duo Chromatic aydınlatıcıları, parlak yansımaları ile bizim favorimiz!

Balık burcu kadını

Burcuna göre gelin makyajını seçiyoruz!_12

Duygusal, romantik ve hayalperest… İşte bu üç kelime balık burcu kadınları için biçilmiş kaftan. Kafalarında defalarca gelin makyajlarını hayal ettiklerine eminiz ve onlara önerilerimiz şu şekilde: romantik bir hava katacak buğulu bakışlar, pembe yanaklar, belirgin kaşlar ve pembe tonlarda bir dudak makyajı. İçlerindeki romantik-bohem havayı en iyi şekilde yansıtacaklarına eminiz!

Eğer düğün gününde makyajını kendin yapmayı planlıyorsan, videomuzu izlemeyi unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler