loader

Burcuna Göre Hangi Ruju Sürmelisin?

Favoriye Ekle

Burcuna göre hangi ruju sürmen gerektiğini biliyor musun? Burcuna göre ruj rengi seçerken karakteristik özelliklerine, ilgi alanlarına ve yaşam stiline uygun tonlara yönelmelisin. Belki de bugüne kadar keşfetmediğin imza ruj rengin burcunda saklı!

Burcunun taşıdığı karaktere en uygun ruj rengini seninle paylaşıyoruz. En iyi rujlardan ilham alarak sana uygun ruju tahmin etmeye çalıştık. Bakalım senin burcuna uygun rujun hangisi?

Oğlak Burcu Ruj Önerisi

Oğlak Burcu Ruj Önerisi


Oğlak burcu elegan ve zarif görünmeyi severler. Klasik görünümün dışına çıkmayı pek sevmezler. Oğlak burcu kadınlarına önerdiğimiz ruj rengi nude tonları! Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Lead The Way rengi oğlak kadınlarının bayılacağı bir ruj! Dudak rengine oldukça yakın olan bu mat nude ruj, dudaklarını kurutmadan kadifemsi bir matlık sağlıyor. Nude görünümü sayesinde istediğin profesyonel ve havalı iş kadını görünümünü sağlayabilirsin.

Kova Burcu Ruj Önerisi

Kova Burcu Ruj Önerisi

Girdiği her ortamda zeki ve çekici görünmeyi seven kova burcu için bordo tonlarını öneririz. Kova kadınları bordo rujun sofistik görünümünü çok iyi taşıyacak. Makyajında farklı görünümleri birleştirmeyi seven kova kadınları bordo rujla hangi göz makyajını yapacağını şimdiden çok merak ediyoruz!

Kova burcu ruj önerisi isteyenlere Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Serisi 50 Own Your Empire rengini tavsiye ederiz. 8 saate kadar etkili mat kalem ruj, tek katta dudaklarına yoğun bordo rengi veriyor, dudaklarda yokmuş gibi bir his bırakıyor.

Balık Burcu Ruj Önerisi

Balık Burcu Ruj Önerisi

Yaratıcı ve duygusal özellikleriyle ön plana çıkan balık burçlarına kahve tonlarındaki mat rujları tavsiye ediyoruz. Nostaljik görünümleri seven balık burçları kahve mat rujla kendilerini daha iyi hissedecek ve istedikleri doğal görünümü tamamlayacaklar. Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Serisi 20 Enjoy The View rengi tam balık burçlarına göre! Sıcak tonlu bu kahve kalem ruju kolay bir şekilde dudaklarına uygulayabilir, arkasındaki kalemtıraşla kalem rujunu açabilirsin. 8 saate kadar kalıcı olan bu mat ruj, dudaklarında ağırlık yapmıyor ve yumuşacık bir his yaratıyor.

Koç Burcu Ruj Önerisi

Koç Burcu Ruj Önerisi

Kendine güvenen koç burcu kadınları ruj renklerinde canlı görünümleri severler. Her girdiği ortamda dikkat çeken, maceraperest ve özgürlüğüne düşkün koç kadınlarına kırmızı mat ruju öneririz. Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Serisi 45 Hustle In Heels rengi açık kırmızı tonunun en güzel örneği! Mat bitişli bu kalem ruj dudaklarına çok kolay bir şekilde uygulanır, ince ucu sayesinde dudak çizgisine mükemmel bir uyum sağlar. Ruj sürmeye çok zaman harcamayı sevmeyen koç burçları için Super Stay Ink Crayon Kalemler oldukça pratik bir seçenek olacak!

Boğa Burcu Ruj Önerisi

Boğa Burcu Ruj Önerisi

Boğa kadınları lüks görünmeyi severler. Abartıdan uzak, kaliteli ve doğal tonlara yakın bir ruj rengi tam boğa kadınlarına göre bir seçim olacak! Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Serisi 25 Stay Exceptional rengi, boğa burçlarının bayılacağı bir ruj! Nude alt tonlu gül kurusu bu mat ruj, boğa kadınlarının stiline çok yakışacak. Toprak ve nude tonlarında giyinmeyi seven boğa burçları makyajının pembe tonlarıyla tamamlayarak istedikleri karizmatik görünümü elde edebilirler.

İkizler Burcu Ruj Önerisi

İkizler Burcu Ruj Önerisi

Çılgın ve hayatı dolu dolu yaşamayı seven ikizler burcu için fuşya tonlarını öneririz. Dudaklarında belirgin ve iddialı renkleri denemeyi seven ikizler kadınları, koyu fuşya tonunu çok sevecekler. Maybelline Super Stay Ink Crayon Zodiac Serisi 55 Make It Happen, mat bitişi ve zengin fuşya sürümüyle tam ikizler burcuna uygun bir ruj! Anı anına uymayan ve spontane planları seven ikizler kadınları fuşya rengiyle acele çıkan bir partiye hızlıca hazırlanabilirler!

Yengeç Burcu Ruj Önerisi

Yengeç Burcu Ruj Önerisi

Duygusal yengeç burçları için açık pembe tonlarından daha iyi bir ruj düşünemiyoruz. Romantizm onlardan sorulur! Maybelline Super Stay Matte Ink Zodiac 15 Lover rengi bugüne kadar gördüğümüz en güzel pembe mat rujlardan biri. Maybelline mat pembe rujunu sürdüğün hiç bir romantik buluşmanın başarısız geçeceğine inanmıyoruz. Yeme içmeye dayanıklı olan bu rujunu mutlaka ilk buluşmalarda denemelisin.

Aslan Burcu Ruj Önerisi

Aslan Burcu Ruj Önerisi

Aslan burçlarının lider ve karizmatik özellikleri ön plana çıkıyor. Aslan burçları aynı zamanda lüksü ve kaliteli ürünler kullanmayı da severler. Maybelline Super Stay Matte Ink Zodiac Pioneer, aslan burçlarının en sevdiği ruj rengi! Pembe alt tonlu kırmızı ruj, aslan burcunun güçlü görünümüne biraz sıcaklık katıyor. Aslan kadının lüks merakına da uygun olan bu ruj sayesinde dudaklarında gün boyu çekici bir görünüm yakalamak mümkün.


Başak Burcu Ruj Önerisi

Başak Burcu Ruj Önerisi

Başak burcu denilince akla ilk olarak temizlik, ferahlık ve abartıdan uzak görünümler geliyor. Başak burcu klasik görünmeyi sever, her daim şık olmak ister. Yeni ruj renkleri yerine ona yakışan tonlara sadık kalmayı tercih eder. Maybelline Matte Ink Zodiac 65 Seductress ruj mutlaka her başak kadının makyaj koleksiyonunda olmalı. Açık kahve nude ruj, uzun süre dudakta kalıcı bir etki bırakıyor ve gün içinde bulaşma yapmıyor. Kusursuz görünüme dikkat eden başak kadınları için kalıcı bir rujun ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz!

Terazi Burcu Ruj Önerisi

Terazi Burcu Ruj Önerisi

Feminen görünmeyi seven terazi burçları buraya! Kadınsı ruj renklerini sevdiğini biliyoruz. Terazi burcu için Maybelline Super Stay Matte Ink Zodiac 80 Ruler rengini öneririz. Kiremit alt tonlu kırmızı ruj, her cilt rengine yakışan en güzel kırmızı rujlardan biri. Risk almadan çekici görünmek, dişiliğini ön plana çıkarmak için kırmızı rujunu gece gündüz ayırt etmeden kullanabilirsin. Terazi burçları girdiği ortamda dikkatleri üzerine çekmek için kırmızı ruj dışında başka makyaj görünümlerine ihtiyaç duymayacak.

Akrep Burcu Ruj Önerisi

Akrep Burcu Ruj Önerisi

Akrep burcu için bordo rujdan daha iyi bir ruj rengi olabilir mi? Çekici, tutkulu ve zeki görünmeyi seven akrep kadınları tercihini genellikle bordo, fuşya ve mor gibi dikkat çekici ruj renklerinden yana kullanıyor.

Maybelline Super Stay Matte Ink Zodiac 40 Believer, akrep kadınlarının bayılacağı bir koyu bordo rengi! Mor alt tonlu bordo ruj, dudakları ön plana çıkarıyor ve akrepleri daha tutkulu gösteriyor. Eminiz akrep kadınları bordo ruju maskara ile tamamlayıp mükemmel bir gündüz makyaj modeli yaratacak.

Yay Burcu Ruj Önerisi

Yay Burcu Ruj Önerisi

Yay kadınları güzel görünmeyi sevdikleri kadar rahatlıklarına da düşkün olur. Sık sık ruj tazelemek pek onlara göre değil! Maybelline Super Stay Matte Ink Zodiac 115 Founder rengini yay burcu kadınları için öneririz. 16 saate kadar kalıcı olan bu kiremit ruj rengini tazelemene gerek kalmaz ve gün boyu güzel görünümü koruyabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/